Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] roti iarna 155/65r14 + jante + capace
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Bengalezu
Vand 4 cauciucuri de iarna 155/65r14 montate pe jante de tabla. Le-am avut pe Solenza, insa gaura de centrare este ceva mai mare decat butucul Solenzei (nu ma pricep prea bine, solenza parca are 57.1 mm, jantele astea cred ca sunt de 60mm); dist prezoane 4x100.

Cauciucurile erau perechi (doua cu doua), insa unul l-am schimbat cu un Michelin Alpine 3 nou (am facut cu el doar vreo 1500km). Celelalte 3 anvelope sunt in stare buna, nu au galme, pori.

4 capace Renault originale.
Revin cu poze intr-un post viitor.

Pret total 400 lei. Eventual le pot vinde si separat, insa as prefera sa le dau cu totul cuiva care are nevoie pentru iarna.


<span class='edit'>12 Apr 2013, 16:17:</span>
http://imageshack.us/photo/my-images/9/sam0145kc.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/443/sam0146k.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/706/sam0148x.jpg/

Nu am putut sa fac upload pozelor prin "add atachments" astfel ca le puteti vedea folosind linkurile de mai sus. Sper sa nu incalc vreun regulament.

Telefon 0771742582

13 Apr 2013, 09:54:
up
Bengalezu
up
Bengalezu
up
Bengalezu
up
alex_DNK
capacele separat?
Bengalezu
QUOTE(alex_DNK @ 19 Apr 2013, 05:44)
capacele separat?
*



le dau si separat, desi nu ma gandisem la un pret pentru ele. sunati-ma si vorbim, eu sunt din bucuresti
Bengalezu
up
Bengalezu
up

26 Apr 2013, 09:44:
Pretul pentru capace este de 75 de lei.
Bengalezu
up
Bengalezu
up

7 May 2013, 12:56:
Preturi noi:
40 lei janta (4 jante la 140 lei)
40 lei fiecare anvelopa (cu exceptia Michelin-ului care e nou)
100 lei anvelopa Michelin Alpin 3 (rulat 1000 km)
pret redus pentru toate cele 4 anvelope 180 lei
Bengalezu
up
Bengalezu
up
Bengalezu
up
Bengalezu
up
Bengalezu
up
Bengalezu
up
Bengalezu
up up up!!! dau tot pachetul la 350 de ron, hai! (asta e pomana si pt samsari:) )
daca romanu nu isi face vara sanie si iarna car.. cred ca le pastrez pentru la iarna pana la urma
sckhreech
imi poti spune ce ET si ce J au jantele ?
Ma intereseaza doar jantele.
Multumesc.
Bengalezu
QUOTE(sckhreech @ 2 Jun 2013, 22:50)
imi poti spune ce ET si ce J au jantele ?
Ma intereseaza doar jantele.
Multumesc.
*



v-as spune cu drag daca as sti ce inseamna acesti parametri. nu ma pricep la chestii de genul offset, adancime de comprimare sau altceva.
stiu doar ca pe jantele mele merge montat fara probleme un cauciuc mai lat (de 175 de exemplu), banuiesc ca e legata de grosimea jantelor intrebarea. nu trageti concluzia ca sunt samsar de jante smile.gif)), ele erau montate cand am cumparat masina; sunt ale mele, doar nu ma pricep.
daca aveti timp si sunteti in bucuresti le puteti vedea direct.
sckhreech
va multumesc pentru raspuns. O sa incerc sa imi fac timp sa le vad.

Cu stima, Andrei
Bengalezu
up
Bengalezu
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.