Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 1 cauciuc marca GOODYEAR GT2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ionutvladut82
175/65/R14 Cauciucul este rezerva de la masina... nu a fost folosit nici macar 100 de m ... pretul este de 150 ron, plus taxe de curierat TVA inclus smile.gif)smile.gif) .Sau daca are cineva un cauciuc la fel , dar sa fie nefolosit sa zica pret tongue.gif .
schreech
sal
am unul identic ca marime si nefolosit sunt din bucuresti - te intereseaza la 130 lei neg?
ionutvladut82
Da cum sa nu , da-mi pe PM un nr de tel. sau pe adresa : coastaionutvladut@yahoo.com, smile.gif) sa fi binecuvantat smile.gif)smile.gif) de 2 luni caut unu la fel .. dar numa de cateva zile mi-a dat prin cap sa postez aici tongue.gif
comy_nsl
in caz de nu s-a rezolvat problema...100ron !!!0762978822
ionutvladut82
comy_nsl , iti multumesc frumos pt. oferta , dar am obs din poze ca al tau a fost folosit , il voi ruga pe schreech sa imi dea o poza cu al lui dupa care voi lua o decizie.
Inca o data mersi mult si tinem legatura , te voi anunta de decizie.
Cam asa arata al meu ... poti obs ca al tau e din 2001 sad.gif

<span class='edit'>16 Apr 2013, 23:29:</span>
george_scala_2004 iti multumesc si tie pt. oferta , pare rau ca nu am vb. cu tine pe PM dar eu momentan nu pot trimite PM-uri.
Inca mai astept un raspuns de la schreech , pt. ca chiar doresc unu nefolosit, daca nu da nici un semn de viata schreech atunci sigur te contactez.
schreech uite nr. meu de tel. 0747072263
bz_26_zzz
Cauciucul ala din 2001 poate fi aruncat fara probleme. Nu stiu cum puteti avea curaj sa rulati cu cauciucuri vechi de 12 ani de zile. blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
ionutvladut82
schreech ... ne auzim secolul asta ? sau nu mai e valabila oferta ta?
ionutvladut82
Va rog frumos... care puteti sa-i trimiteti lui schreech un PM sa se uite in topicul asta sad.gif(sad.gif( ca eu nu pot inca sa trimit PM - uri
ionutvladut82
Up
schreech
salut scuze de intarziere am fost intr-o mini vacanta maine te sun am nr tau si vorbim mai multe
curios
As vrea si eu un cauciuc Goodyear GT2 nefolosit si nu prea vechi.
Dacă nu găsesc îl vând pe al meu, din 2005, cu 150 RON.
ionutvladut82
Curios , hai sa facem afacerea ... al meu GT2 este din 2008 ... daca tu pe al tau din 2005 vrei 150 eu ti-l dau pe al meu cu 160, si ma repet NU a fost folosi cauciucul sub nici o forma. Ai poze cu cauciucul un pic mai sus, poze facute acu cateva zile.
ionutvladut82
up
ionutvladut82
UP , ca schreech a promis una si vad ca face alta , up
RADU__
Indraznesc sa anunt si eu in acest topic ca am o anvelopa absolut noua GoodYear Eagle, de pe rezerva. Nici macar nu a fost scoasa de la locul ei. Este din 2008 ianuarie.
Ieri am schimbat anvelopele si ma gandeam ca pot sa pastrez una din cele folosite ca rezerva.
ionutvladut82
UP
ionutvladut82
up
ionutvladut82
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.