Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: SA ALES PRAFU DE DACIA MEA :(
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
Fytze
Se pare ca am ramas fara masina sad.gif( si pieton cred
Maskatu
Daca nu ai fost cuminte...
MaRRiaN
ce ai patit?
Fytze
m-am infipt in stalp cu ea sad.gif
adi_timisoara
pai cum ai reusit ??? sad.gif pune ceva poze,naspa acum cand vine si caldura...
Fytze
http://imageshack.us/photo/my-images/689/f...rafie0030z.jpg/ offffffffff sad.gif sa vad ce o sa fac poate o sa fie transmisibil ala de la rabla
sorin1983
asa s-ar parea ca pana la urma va fi transmisibil...
Fytze
aveti idee cum e treaba cu judecata dak e cel care era cu mn in masina si vrea sa ma dea in judecata? sau dak il ajut cu spitalu ar mai putea sa ma dea apoi in judecata?
dannygambino
am eu un amic, l-a tinut pe ala in spital cu tot ce a avut nevoie si cand a scapat si s-a facut "bine" fix in tribunal s-au intalnit prima data ph34r.gif ca nu poti decat sa speri ca nu o sa te dea in judecata
Fytze
adik dak il ajut i platesc tot poate sa ma dea si in judecata?
Victoras2001
Mi-a atras atentia modul in care scrii. Ma uit pe topicele deschise de tine, ma gandesc la problema ridicata in topicul asta si ma duce gandul la faptul ca esti taximetrist. D-ala cu ceasu-n torpedou. Si inca nu unu' cuminte. Probabil ca nitica tavaleala prin tribunal ti-ar prinde bine. Sper.

<span class='edit'>14 Apr 2013, 10:59:</span>
QUOTE(Fytze @ 14 Apr 2013, 10:52)
adik dak il ajut i platesc tot poate sa ma dea si in judecata?
*


radmasa.gif
Fytze
victoras sincer esti prea cenzurat smile.gif wink.gif

14 Apr 2013, 11:28:
victoras nu iti doresc sa ai ce am avut eu in fine cum spui u sunt taximetrist oricum esti un om prea ratat pt tara asta de aia isi bat joc parlamentariiiiiiiiii de noi ca sunt toti ca tine ratatiiiiiiiiiiiiiii
Victoras2001
Scrie si tu cu pauza intre litere, sa aflu cum sunt.

Ala cu care erai in masina si vrea sa te dea in judecata (ma rog, habar n-aia daca vrea sau nu) ce legatura are cu tine?
Fytze
Eu eram cu mai multe persoane in masina din care una este grav lovita la mana a fost operat. Iar eu m-am gandit sa ii platesc la spital cat mai trebuie ca mai are de facut inca o operatie sau 2 sa ii puna nu stiu ce surub si eu am spus ca ii platesc bani pentru operatii dar dak eu platesc astea el nu ma mai poate da in judecata apoi? Eu cand ii dau bani ii dau cu martorii va dati seama dar imi e ca dupa ce ii platesc astea sa nu ma dea si in judecata
adi_timisoara
cel mai bine este sa mergi si sa vb. direct cu el,sa-i spui ce vrei sa faci (ca vrei sa platesti tu tot)si vezi ce zice
DragosP
Măi Maskatule, nu-i curmi sufernța Fytzosului ăsta?nedumerire.gif
sorin1983
nu cumva masina ta era in cornetu azi?
Fytze
nu,nu era in Cornetu
sorin1983
era una la fel ca a ta troznita azi...
Babaq139QMB2
Era nova si avea viteza ... ce draq facea stilpul ala acolo , jos cu el .
MyKe89
Si la cap nu s-a lovit nimeni? Ca vad parbrizul spart.
DragosP
S-o fi lovit, da' a fost prima dată, nu ca la mână, s-o mai fi avut ruptă. blush.gif
Fytze
ba sa lovit e zgariat la fata dar nu e foarte grav eu sper sa ne intelegem fara dat in judecata sa vad acum
Iulikk
s-a
Fytze
AICI TOTI SUNTETI CUM SCRIUUUUUUUUU EU MA ? EU VA CER AJUTOR CE OAMENIIIIIIIII RATATIIIIIIIIIIII DOAMNE AJUTA SA PATITI CA MINE SAU SI MAI RAU SA VA VAD ATUNCI
coco_blondu
Se poate inchide topicul, ca deja se da in tiganisme la fel ca pe stadionul giulesti....nu stau sa citesc mizerii
Fytze
Asa este are dreptate Coco smile.gif T.K se poate?
Razvan_Ionut
si daca ii platesti spitalizarea si ce mai vrei tu , tot te poate da in judecata pentru simplu motiv ca O POATE FACE.


masky , cred ca e cazu unui shut down...
Iulikk
QUOTE(Fytze @ 15 Apr 2013, 18:06)
AICI TOTI SUNTETI CUM SCRIUUUUUUUUU EU MA ? EU VA CER AJUTOR CE OAMENIIIIIIIII RATATIIIIIIIIIIII DOAMNE AJUTA SA PATITI CA MINE SAU SI MAI RAU SA VA VAD ATUNCI
*



Nu suntem atat de dobitoci incat sa intram cu masinile in stalpi si nici nu facem pe Schumacher cu un kkt de nova ca sa facem impresie mai ales cu alte persoane in masina.

E pacat ca au de suferit oameni nevinovati si nu cei care chiar au vina wink.gif .
spielbergl
Iulikk si restu nu dati cu piatra, esti om poti gresi. Greseala poate sa fie mai mare sau mai mica. La un moment dat toti gresim. Important e sa stii sa inveti din greselile altora si/sau proprii. In momentul in care te urci la volan i-ti asumi un risc, si o greseala cat de mica te poate costa foarte mult. Am avut un coleg care a murit intr-un Tico si m-am intrebat ce s-ar fi intamplat daca avea o masina mai buna, poate ar fi scapat, nu?... dar uite alt exemplu patronul de la Edy ala a murit in Mercedes... Poate daca avea Tico scapa... poate...
Fytze gandeste-te ca s-ar fi putut intampla si mai rau. Incearca sa-i explici omului ca suntem oameni deci gresim si ca incercam sa ne reparam greselile, si sa nu te judece pentru 1 secunda de neatentie chiar daca poate ar avea dreptate. La randul lui si el poate gresi.
Fytze
spielbergl ai dreptate iti dai seama ca nu am vrut sa fie asa sad.gif a fost o greseala este bine ca nu a murit nimeni si sper sa fie totu bine intr-un sfarsit. spielbergl un om care gandeste pe aici
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.