Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Logan 2006
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
roland
Salut.

Asadar smile.gif, am un Logan din 2006, modelul Laureate Plus (ABS, aer conditionat, geamuri electrice - toate 4, servo directie). Are aprox. 65000 (65k) km, o vand pentru ca imi iau altceva. Culoarea e albastru inchis.
Pretul ar fi de 3000 EUR negociabil, iar in negociere intra si timbrul de mediu care, pentru o masina EUR3 este de aprox. 1500 EUR. Deci il scadem din pret.

Un full istoric pentru masina il pot face disponibil (chestiuni schimbate pe garantie respectiv amanuntele de dupa), masina nu are probleme, merge brici.
roland
up
cosmin_angh3l
adauga poze,nr de telefon.....
bossake
Nu recomand pe acest user.

Dupa ce am avut cateva discutii preliminare si ne-am inteles asupra unui pret, ba chiar ne-am inteles si la o data aproximativa cand sa vin sa iau masina, omul pur si simplu nu mai raspunde la mesaje. Intra, le citeste (ca apare cand s-a logat ultima data pe forum), dar ma ignora. Numarul de telefon nu a vrut sa mi-l dea niciodata pentru a avea o mai buna comunicare.

O atitudine total de neinteles, mai ales ca am mai schimbat si o anumita suma din euro in lei (dansul a mentionat ca vrea banii in lei). Nu il cunosc si nu pot afirma despre vanzator ca este neserios insa cu mine pur si simplu si-a batut joc. I-am spus macar sa dea un mesaj in care sa zica ca masina s-a vandut, ca nu mai e de vanzare sau ca pur si simplu NU VREA sa mi-o vanda mie si nu era nicio suparare.
Andyno
Ofer azi cash 1000 euro. da mi un pm sau suna-ma...ai nr meu pe forum.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.