Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 jante tabla solenza 13" + 4 cauciuc. vara
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Tzutzi
Jantele nu sufera de nimic. Nu sunt ruginite, nu sunt lovite/indoite. Le dau ca a dat prietena cauciucuri noi dar a comandat pe 14" in loc de 13". Sunt echipate cu cauciucuri Matador MP12. Cauciucurile sunt uzate, nu recomand sa fie tinute pe jante dar le dau bonus. Au dot 4707.
Pretul este 150 de lei.
[attachmentid=1627882149] [attachmentid=1627882150] [attachmentid=1627882151]

[attachmentid=1627882152] [attachmentid=1627882153]


LE: sunt putin luate de rugina pe buze dar nimic grav. Imi cer scuze ca nu am mai apucat sa dau cu niste apa pe ele.
Slickoly
pretul este per bucata, sau pe set?
Tzutzi
toate 4 colegu.
rais
Salut,
Stii cam cat ar face transportul pana la Galati al jantelor eventual fara cauciucuri?
scorpion
Salut, vreau sa le cumpar eu. Pretul mi se pare OK si sunt din Bucuresti. Ai mesaj cu telefoanele de contact pe PM
Tzutzi
@rais trasnportul se ridica la o valoare prea mare ca sa merite pretul lor. Cauciucurile nu le mai dau jos, nu s-ar justifica banii dati pe operatiunea aceasta.
@scorpion am vorbit cu george_scala_2004 pentru ele. Daca nu se concretizeaza te contactez.
scorpion
Multumesc, daca raman disponibile te rog frumos sa ma anunti si categoric le poti considera vandute smile.gif
rais
Ok, mersi oricum pentru raspuns
Tzutzi
Au ajuns la george_scala_2004. Sa le invarti sanatos George!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.