Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [OFERTA]Dezmembrez Solenza diesel
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Nheo
Dezmembrez Solenza diesel,chiulasa este gaurita de un mecanic "priceput"cand a incercat sa scoata o bujie incandescenta,in rest nu lipseste nimic.Au prioritate piesele de la interior pentru ca nu am garaj.Motorul nu consuma ulei,mergea si tragea bine.Preturile le stabilim de comun acord in limite decente.Astept cereri aici sau la 0742950908[attachmentid=1627882638]
[attachmentid=1627882639]
just_horia
polita cu sistem de prindere la ce pret este?
CT-03-JTR
Ma intereseaza mocheta,un pret te rog daca nu este rupta.
Florin27
Intreb si aici : ma intereseaza farul dreapta? Stare? Pret?
george_scala_2004
QUOTE(Nheo @ 18 Apr 2013, 22:33)
Dezmembrez Solenza diesel,chiulasa este gaurita de un mecanic "priceput"cand a incercat sa scoata o bujie incandescenta,in rest nu lipseste nimic.Au prioritate piesele de la interior pentru ca nu am garaj.Motorul nu consuma ulei,mergea si tragea bine.Preturile le stabilim de comun acord in limite decente.Astept cereri aici sau la 0742950908[attachmentid=1627882638]
[attachmentid=1627882639]
*



Pacat...ai incercat sa cauti la dezmembrari piesa defecta? Nu merita sa o dezmembrezi...arata bine...

Bafta,
Nheo
Multumesc!Arata bine pentru ca am avut grija de ea.Am investit in ea circa 3000,respectiv schimbasem cam tot ce se putea schimba:distributie cu pompa de apa,ambreiaj are nou LUK,planetare,discuri de frana,amortizoare Bilstein toate 4,amortizoare hayon s.a. de care nu-mi amintesc momentan.Am gasit chiulasa la sh,circa 1000ron,cu tot cu garnitura,bujii,manopera ma ducea in 1500-1600,plus ca nu stii in ce stare este chiulasa,una cat de cat sh era1300,fapt ptr care m-am decis sa nu o mai repar.Cei care aveti nevoie de anumite repere,astept un semn pe 0742950908 intrucat nu prea am timp de intrat pe net.Stima!
Iulikk
Polita cu tot cu difuzoare ma intereseaza biggrin.gif
Dominohunter
Salut,

Ma intereseaza manerul (clanta) de la usa sofer dar sa fie ansamblul cu totul.


Stima
Nheo
Este polita cu tot cu difuzoare la 50lei,cum faci cu transportul.Maner usa sofer cu tot ansamblul,zi-mi te rog mai exact la ce anume te referi.Manerul de la interior sau exterior?Stima!
mixyourmind
Jante + anvelope 165/70/13 ?
Dominohunter
Sincer, daca sint la un pret bun le iau pe amindoua.Si cel de interior si cel de exterior.la cel de exterior mi-a zis mecanicul ca manerul exterior trebuie sa aiba si niste sirme si niste sigurante cand il dai jos.de aia am zis tot ansamblul.dar cum am zis, daca imi faci un pret bun ti le iau pe amindoua ca e mai bine sa le iei pereche.

Stima
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.