Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND],
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
speedman
[attachmentid=1627883295] Vand Clio Sport (RS), an de fabricatie 2003, stare foarte buna de functionare, accept test service, motor 2000 cmc, 172 cp, aproximativ 130000 km (1296++), numeroase dotari (specifice Renault Sport): clima automata, interior piele fara zgarieturi, senzori lumina, ploaie, 4 airbag uri, esp, abs etc, geamuri, oglinzi electrice. Sunt proprietar, are itp valabil.
Am anvelope de vara foarte bune (din care 2 Bridgestone noi cu garantie) si 4 anvelope de iarna Michelin Alpin in stare buna (pot fi folosite 2-3 sezoane).
Masina are doar jante de tabla.
O vand nu pentru ca ar avea vreo problema, ci pentru ca urmeaza sa achizitionez altceva.
Pretul este 12500 lei nediscutabil si fara schimburi.
Find inscrisa in 2003 in Ro nu are achitat timbru de mediu/taxa, etc.
Contact: forum sau p.m.
Rog sa posteze doar eventualele persoane interesate, daca sunt..
speedman
Valabil.
Masina nu are nici o problema, nu este facuta din bucati, pretul mic se datoreaza faptului ca urmeaza sa imi soseasca noua masina si nu mai vreau sa tin 2 autoturisme.
Doroo
Cat e taxa?
speedman
nu stiu sigur, exista calculatoare de taxa pe net..
http://www.4tuning.ro/calculator-timbru-mediu-2013/
acesta spune 1300 e...
am gasit pe un alt site... emisiile ar fi 194 g, de unde inseamna o taxa de 1848 euro

24 Apr 2013, 20:46:
Up
marius2606
Pacat de masina! sad.gif
Din cauza nenorocitei de taxe de mediu, multe masini bune si foarte bune nu isi vor gasi cumparator!
Speedman considera postul ca un UP.
speedman
Asa este Marius..., numai ca o voi pastra si nu imi pare rau.
Oricum vroiam sa amortizez din valoarea noii masini, dar pot sa o iau si fara sa o vand pe aceasta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.