Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Elemente din Dezmembrari Clio 1.5dci, 2003
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
dumitru23
Dezmembrari Renault Clio 1.5dci, 2003,in Iasi, hatchback, (2+1)portire, negru, volan pe stanga, adusa din Germania, nerulata RO, AC; trapa, fara accident, interior/exterior in stare excelenta. Pentru orice piesa sau info nu ezitati sa ma contactati
Far stg/dr - 150.00lei
Proiector stg/dr - 100.00lei
Tripla stg/dr - 150.00lei
Capota fata - 400.00lei
Capota portbagaj - 300.00lei
Intaritura bara fata1x100.00
Masca port faruri - 150.00lei
Spoiler fata - 300.00lei
Spoiler spate - 200.00lei
Radiator apa - 150.00 lei
Radiator AC - 200.00lei
Radiator intercooler - 200.00lei
Aripa fata stg/dr - 150.00
Portiera - 250.00
Oglinda stg/dr - 100.00
Plansa bord - 1200.00lei
Compresor AC - 400.00
Alternator - 300.00
Electromotor - 250.00
Pompa inalte - 1000.00lei
Injector - 250.00lei
Caseta directie - 500.00
Turbina - 800.00lei
Jante aliaj R14-5buc cu anvelope - 750.00lei
Scaune - 400.00 toate
Jug motor - 400.00
Punte spate - 700.00lei
Cutie viteza - 1000.00lei
Baie ulei - 150.00
Volanta - 500.00
Planetara stg/dr - 400.00lei
Si orice alta piesa la cerere.
O pot vinde si intreaga la 1800E.


23 Apr 2013, 17:03:
REVIN CU CATEVA POZE
tupeu_adrian
plafoniera e ca in modelul din poza?
Costi.88
ti-am trimis un pm
tupeu_adrian
imi pare rau nu am primit PM`ul de la tine...mai incearca odata
dumitru23
tupeu_adrian: are si trapa...... vz poza


E o greseala in descrierea de inceput, jantele sunt de table R14, cu anvelope de iarna, in stare f. f. buna atat jantele cat si anvelopele.
tupeu_adrian
e ok....zi`mi un pret te rog frumos la plafoniera,,,,si daca trapa mai e valabila arunca un pret poate te scap si ea cine stie biggrin.gif
dumitru23
tupeu_adrian: 250.00 lei trapa+plafoniera
tupeu_adrian
fa si niste poze la trapa....interior-exterior...cu ea inchisa si deschisa....si as vrea sa stiu daca chederul de etansare este bun....din cate stiu trapele la mana a doua au aceasta manie.....sa nu se mai etanseze din cauza chederului....si zi`mi si un pret separat pt plafoniera in caz ca n`as fi incantat de trapa ( sper sa fiu smile.gif )
dumitru23
tupeu_adrian: iata si pozele cu trapa, etanseaza perfect, cheder impecabil,
tupeu_adrian
imi pare rau sa zic dar la trapa renunt....m`am interesat asupra acestei privinte si ce`i mai multi mi`au spus ca au avut probleme de etansare....sincer pt o mica fita de`a mea n`as vrea sa ma picure in cap....sincer imi pare rau dar renunt....dar totusi as vrea sa iau plafoniera interioara....daca mai doresti sa o dai si eventual un pret
dumitru23
plafoniera costa 100.00lei. Stima
tupeu_adrian
ok...imi pare rau este mult pretul cerut de tine....sper ca nu te`ai suparat dar n`am stiut ca o trapa montata poate cauza probleme si chiar eram hotarat sa o iau dar m`am razgandit cand am auzit bubele ce poate produce trapa....stima si sa ai spor la vanzare
doragon
Gasim 2 butuci cu tot cu rulmenti? la ce bani?
dumitru23
Nu ies rulmentii de pe fuzeta (intregi) ......deci va pot oferta ansamblu fuzeta+butuc+rulment la 400.00lei. Stima
doragon
Ok multumesc dar nu am nevoie de toata fuzeta biggrin.gif
Costi.88
Aveti grija cu acest user!! Este un mare neserios, tepar, neglijent. Am cumparat de la el scaunele fata, bancheta spate si schimbatorul de viteze. Mi-a trimis poze cu acestea in care aratau foarte bine, mi le-a descris ca fiind impecabile, etc.
Cand am deschis coletele, surpriza: maciulia de la schimbator e tocita, pe banutul de la maciulie nici nu se mai vede grila de selectie a treptelor, scaunele si bancheta sunt murdare, uzate si arse de tigari.
Nu mai vorbesc de neglijenta in manipularea elementelor: am gasit multe urme de iarba si maini murdare pe tapiserie.
Cand l-am sunat sa ii confirm ca am primit coletul, a avut tupeul sa mai si intrebe " e totul in ordine?". Cand i-am povestit ce am gasit "aaa scuze, nu mi-am dat seama", cu alte cuvinte se facea ca ploua.

GRIJA MARE!!
tupeu_adrian
si eu care vroiam sa cumpar trapa...un lucru pretentios a scapat.gif
dumitru23
up
dumitru23
up
dumitru23
up
dumitru23
up
dumitru23
up
COSMIN-uau
poze cu butoanele geam electric
dumitru23
UP
dj_ionutz
capota fata mai ai? trimiti si in tara?
dumitru23
nu mai este capote fata
dumitru23
up
dumitru23
up
dumitru23
up
sorin_pan
Motoras macara geam la ce pret ?
dumitru23
80LEI
mirmiku
salut,
Ma intereseaza portiera stanga(daca nu este zgariata sau plina de chit bineinteles) cu tot cu bandoul lateral,chedere si cu mecanismul de inchidere, grila de la radiator si butonul de avarie. Daca se poate sa pui cateva poze cu portiera.
mersi.

dumitru23
Portiere stg este in stare impecabila, fara zgarieturi, fara lac sarit, fara indoituri, cu alte cuvinte in stare f.f.buna. Culoare negru NV676 in cazul in care va intereseaza sa fie la culoare. Urmele care se vad in foto in partea din fata sunt de la niste banda scotch lipita pentru a fixa o folie ce acopera momentan motorul. Daca sunteti interest o curat si fac din nou foto. Nu mai este grila fata. Pretul pe restul este de 500.Stima
dumitru23
up
dumitru23
up
dumitru23
up
dumitru23
up
dumitru23
up
dumitru23
up
dumitru23
up
dumitru23
up
tupeu_adrian
conducta de motorina ce pleaca de la filtru de motorina si pana la rezervor ce are si pompa de amorsare pe ea o gasesc la tine?
dumitru23
da este conducta 100lei
dumitru23
pe ce portera?
CT-05-DGP
SAlut!
Buza de sub bara mai este ? daca da o vreau eu?
Da-mi PM te rog.
dumitru23
nu mai este
dumitru23
up
dumitru23
up
Blue_Eyes
Salut,
Imi poti spune un pret pentru butonul de avarie?
M-ar interesa si lampa iluminare numar spate...daca o mai ai si daca e functionala.

Multumesc
dumitru23
buton avarii 50lei, lampa iluminare 50lei
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.