Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Far si Proiectoare Renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dan supernova
Vand urmatoarele :
-Set 2 proiectoare originale valeo ,mentionez ca cel din partea stanga este crapat dar nu afecteaza cu nimic ,iar cel de pe partea dreapta este in stare foarte buna !
Pret : 60 ron negociabil

-Far Dreapta Renault clio / symbol Nou nout ambalat cu folie pe el !
Pret : 250 ron neg

Date contact : 0726.85.87.14 , 0764.319.781

Predare Personala in Bucuresti !
tupeu_adrian
daca sunt cele originale de la valeo sau hella fa`mi un pret pt proiectorul dreapta....daca este intact
dan supernova
salut ,da este cel original Valeo ,iar proiectorul din dreapta este intact ,nu are nici o clema rupta nu este zgariat ,spart ,doar cel din stanga este cu mici probleme .
Totusi le-as da impreuna ,nu separat ,ti le las pe amandoua la 50 ron daca doresti
tupeu_adrian
sincer cu celalat chiar n`am ce face....una la mana ca ce`l de pe stanga la mine este intact si a doua al tau are si sticla sparta...in cazul meu chiar ca nu are nici un rost sa le iau pe amandoua...daca cumva te razgandesti aici ma gasesti...iti ofer 30+transport pt ce`l de pe dreapta....u

25 Apr 2013, 07:11:
sau la nr de tel 0761 72 79 79...stima
tupeu_adrian
nu esti serios prietene
taxi4you
salut.
vezi ca ai postat alta fotografie a farului de clio la anunt.
in fotografie este far de stanga...nu de dreapta.
in europa,respectiv,romania...stanga este partea cu volanul,dreapta este partea cu pasagerul.
corecteaza-ti anuntul,pentru a nu dezinforma eventualii cumparatori,poate ca cine citeste,nu mai studiaza si fotografia...
bafta la vanzare!
vion
salut , farul pana la urma e de stanga sau dreapta?
dan supernova
Salut farul din fotografie si pe care il detin este de stanga ..imi cer scuze am gresit eu cand am postat anuntu !
Deci Stanga ,este cel din poze este nou nout
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.