Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Renault megane 2.1
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Dyor
[FONT=Arial]
Renault megane 2.1, fabricat in 2003, provenienta Germania, inmatriculat in luna 11.2007, nu se plateste timbrul verde, taxe si impozite la zi .
Km : 144898, motor 1,6.16v - euro 4, proprietar pe carte .

Masina se afla in proprietatea mea din luna martie 2012, mai am o masina,dar nu le pot tine pe amandoua, asa ca trebuie sa ma despart de ea .
Inafara de climatronic si tapiterie de piele are cam tot ce se poate pe ea .

Masina se vinde cu cauciucuri de vara noi( 0812 - codul de pe ele), cauciucuri de iarna second-hand, dar cu profil bun .

Starea de functionare e buna, am certificari service ,sunt schimbate amortizoarele fata si placutele. Singura problema e ca maneta care ridica scaunul la sofer e rupta si nu se poate ridica, se poate repara, pe mine nu m-a incomodat .

Pretul : 3470 euro negociabil

Tel. contact : 0744373744 sau 0762627290 sau pe privat mesaje.

Rog sa se abtina de la comentarii cei care nu doresc sa cumpere. Va multumesc si spor tuturor la vanzare sau cumparare . O zi buna .
Dyor
Sus cu el .
taxi4you
tare faza...
chiar saptamana trecuta cand am fost la iasi te-am vazut in trafic,,,mi-au atras initial atentia ornamentele de crom de pe "nari" si nr de inmatriculare...ma gandeam ca mai era putin pana la PCR... biggrin.gif
bafta la vanzare!
Dyor
Merci, asa am cumparat masina cu narile cromate, e mai oacheasa asa .
Dyor
Up
Dyor
Hristos a inviat! Sarbatori fericite pentru toti si un client pentru renaultul meu .
O zi buna .
Dyor
Pret negociabil, nu se plateste taxa de mediu .
Dyor
Up
Dyor
Taxe la zi, up .
Dyor
Sus cu meganul .
Dyor
Cauciucurile de iarna intra in pretul masinii, consum extra 5,6 - 5,8, in oras 8,5 - 9,0 in functie de trafic. Astept ofertele voastre. O zi buna si drumuri fara probleme .

11 May 2013, 18:59:
Pretul scade la 3350 euro negociabil .
Dyor
3350 euro negociabil, astept oferte .
Dyor
Up
Dyor
Up
Dyor
Din lipsa de oferte se retrage de la vanzare . Rog moderatorii sa inchida topicul si sa-l stearga. Voi reveni probabil dupa concediu. Va multumesc .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.