Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] COLOANA DIRECTIE MEGANE 2, NOU NOUTA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
fiatfiat
De vanzare coloana volan (coloana directie) pentru Renault Megane 2 ; nou-nouta ; sigilata ; referinta 8200246631 ; Pret 1750 lei

0740.16.16.88
fiatfiat
Up!
fiatfiat
Up!
fiatfiat
Up!
taxi4you
adica noi aici pe forum reno suntem nishte proshti???

http://www.okazii.ro/directie-auto/alte-pi...nala-a125899388

propun moderatorilor sa inchida acest topic,motivele:

1.suntem foarte multi utilizatori de megane aici;
2.avand in vedere ce am descris la pct 1. eventual pretul trebuia sa fie in raport cu regulamentul acestui forum care a fost creat sa ne ajutam,nu sa ne tzepuim;
3.pretul pe un sit de specializare in vanzari unde se percepe un comision de vanzare,este mai ieftin,produsul fiind al aceluiasi utilizator,nu am dat un exemplu;
4.AICI NU PERCEPE NIMENI COMISION LA NICI UN FEL DE TRANZACTIE INCHEIATA,fie vanzare,fie cumparare.
5.cu alte cuvinte ne-ai jignit!
6.eventual ar trebui sa-ti ceri scuze!!!
solidconvert
A incercat.o si el!... poate tine! radmasa.gif
fiatfiat
QUOTE(taxi4you @ 14 May 2013, 08:06)
adica noi aici pe forum reno suntem nishte proshti???

http://www.okazii.ro/directie-auto/alte-pi...nala-a125899388

propun moderatorilor sa inchida acest topic,motivele:

1.suntem foarte multi utilizatori de megane aici;
2.avand in vedere ce am descris la pct 1. eventual pretul trebuia sa fie in raport cu regulamentul acestui forum care a fost creat sa ne ajutam,nu sa ne tzepuim;
3.pretul pe un sit de specializare in vanzari unde se percepe un comision de vanzare,este mai ieftin,produsul fiind al aceluiasi utilizator,nu am dat un exemplu;
4.AICI NU PERCEPE NIMENI COMISION LA NICI UN FEL DE TRANZACTIE INCHEIATA,fie vanzare,fie cumparare.
5.cu alte cuvinte ne-ai jignit!
6.eventual ar trebui sa-ti ceri scuze!!!
*



Salut,

Respect toti utilizatorii acestui Forum. Pretul initial a fost de 1750 lei ; insa intrucat doresc sa vand cat mai rapid produsul, am decis sa scad pretul (din aceasta cauza ai vazut un pret mai mic pe un alt site). Fiind incepator in ale forumului, nu am stiut cum sa fac sa modific anuntul. Nu consider ca am jignit pe nimeni. Este o piata libera ; nu iti convine nu cumperi. Daca m-ai fi sunat la numarul afisat in anunt (pierdeai mai putin timp decat sa scrii un asemenea post) si ai fi dorit sa negociezi; ai fi aflat ca sunt dispus sa o vand si la 1500 lei. Deci fratilor, aveti numar de contact; daca sunteti interesati va rog sa ma contactati.

Numai de bine!


bavarezu
ca si colegul de mai sus iti spun . INCEARC-O CU ALTII .

data anuntului de pe okazii este :17 Aprilie 2013 01:13:46 . anuntul pe aici este din 7 Mai .

nu te obosi sa dai replica , lasa asa cum a cazut .

Bafta la vanzare .
fiatfiat
QUOTE(bavarezu @ 14 May 2013, 15:33)
ca si colegul de mai sus iti spun . INCEARC-O CU ALTII .

data anuntului de pe okazii este  :17 Aprilie 2013 01:13:46 . anuntul pe aici este din 7 Mai .

nu te obosi sa dai replica , lasa asa cum a cazut .

Bafta la vanzare .
*



Fratilor, da m-ati incoltit de parca as fi cine stie ce infractor pe acest forum.
Ma simt dator sa dau replica: un anunt pe okazii poate fi editat de "n" ori dupa ce este postat ; data aparitiei ramanand cea initiala. Pretul initial afisat a tot fost scazut in timp.
Ma repet: pentru colegii de forum care sunt interesati pot face un pret special.


14 May 2013, 18:12:
Cum pot face sa dispara acest anunt? As vrea sa pun un altul nou cu pretul corect.

Va multumesc!
mumus
scrie in continuare noul pret, este suficient...
fiatfiat
Pret special: 1400 lei !!!!!
fiatfiat
Up!
fiatfiat
Up!
fiatfiat
Pret special: 1400 lei !!!!!
fiatfiat
Up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.