Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Piese Laguna, Megane, Audi A4
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3
ssv
dezmembrez megane facelift an 2001 , motor diesel 1900 dti , clasic 4 usi , piese din dezmembrare,PUNTE SPATE PE TAMBURI CU ABS,GEAMURI EL FATA ,AC , ETC ROG TELEFONIC 0721114343


dezmembrez audi a4 , an 1997, motor 1600 cm3 , trapa geamuri si oglinzi el , jante aliaj etc in stare fb fara avarii, masina arata si functioneaza impecabil, masina este dezmembrata s- a dat aripi capota bara si radiator ROG TELEFONIC 0721114343

VAND DIN DEZMEMBRARE PIESE RENAULT LAGUNA 1 ECHIPAT CU MOTOR VOLVO 1948 CM3 , 140 CP , TIP MOTOR N7Q, , CHIT AMBREIAJ , ALTERNATOR , COMPRESOR AC , ROLE , FUZETE SPATE PE DISC IN 5 PREZOANE , JANTE ALIAJ PE 15, RAMPA INJECTOARE COMPLETA , POMPA SERVO ETC TOTUL IN STARE FB S- A DAT MOTOR SI CUTIE ,COMPATIBILE ACCESORIILE MOTOR SI PENTRU VOLVO S40,60 ETC FABRICATIE PANA-N 2000 tel 0721114343 rog telefonic

dezmembrez renault laguna diesel 1900 dti , tip motor f9q 716,72KW, orice piesa din dezmembrare , masina are ac functional, geamuri si oglinzi el , jante tabla pe 15, poze reale BARA FATA A FOST SCHIMBATA .TEL 0721114343 ROG TELEFONIC
ssv
up
ssv
up
ssv
up
tunderbird
Racordul cu furtun pentru aspiratie, de la filtrul de aer, in ce stare se afla si la ce pret este?
ssv
80 ron in stare fb
ssv
up
ssv
up
ssv
up
Ken Block
Salut un pret pentru bara spate daca este in stare buna si pentru stopul exterior dreapta? Multumesc. smile.gif
ssv
up

29 May 2013, 18:20:
v-am raspuns pe privat
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
Acorsys
Ma intereseaza daca aveti macaralele de la geamurile din spate. Eu am sistem electric, dar motorasele sunt bune. Banuiesc ca macaralele se potrivesc si de la sistemul manual.
Acorsys
poti sa-mi spui si un pret te rog pentru macarale?

18 Jun 2013, 19:59:
si trimite-mi te rog niste poze cu macaralele pe mail: alfred.timotei@yahoo.com
ca sa vad daca sunt ce imi trebuie mie. ma intereseaza sa vad cum arata mai ales la partea de comanda, unde ai tu manerul. la mine acolo o sa se cupleze motorasul. merci
ssv
up
MariusVSK
Salut, m-ar interesa ghidajul de aer spre intercooler, pleaca din bara fata, si vine prins pe intercooler, daca il mai ai, si la ce pret e. Multumesc.
ssv
up
ssv
up
MariusVSK
in zona incercuita este o gura prin care aerul este directionat la intercooler, pintr-o tubulatura. ma intereseaza acea tubulatura de ghidaj a aerului.
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
finu
oglinda dreapta are senzorul de temperatura exterioara?
m-ar interesa acel sensor daca este functional.

multumesc
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
geooox
astept si eu niste poze cu scaunele ....... de vreo 3 saptamani ...
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
ssv
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.