Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Tv tunner DVB-T HD
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dantes
Se vinde un tv-tuner dvb-t digital, achizitionat in luna februarie a acestui an. Intrucat am modificat instalatia din masina cu un carpc, tunerul acesta a ramas nefolosit, astfel ca se vinde.

Acesta a fost utilizat in masina maxim o luna si functioneaza impecabil. Receptioneaza toate posturile digitale (13 canale) inclusiv cele HD in Bucuresti, Sibiu si imprejurimi inclusiv la 140km/h (testat personal). Initial tunerul a venit cu 2 antenute, insa una din ele m-am jucat cu ea si nu mai are tot cablul. Functioneaza la fel de bine si cu una singura daca nu se reface cablul la a doua.

Tunerul se deosebeste de altele prin faptul ca are un player multimedia incorporat si reda de pe un stick usb sau un hdd (de 320Gb testat de mine) video, muzica, poze. In felul acesta, in afara Bucurestiului se poate folosi ca player multimedia.

Pretul de nou a fost 600 de lei, insa ptr faptul ca o antena e buclucasa si ma si incurca prin casa, pretul e mai mic, adica 350 lei.

Pretul este fix, nu fac schimburi

Contact aici pe topic sau prin PM

Later edit: Poate fi vazut in actiune pe topicul dedicat masinii mele de aici
dantes
up
dantes
up
dantes
Vandut. Se poate inchide.
Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.