Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Carkit Parrot Mki9200
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dantes
Se vinde handsfree-ul care m-a servit excelent timp de aproape 2 ani impecabil. Datorita proiectului de pe masina personala, acest handsfree mi-a ramas disponibil.

Cu o scurta cautare pe internet dupa parrot mki 9200 veti vedea cam ce stie sa faca acesta. Pur si simplu e cel mai tare handsfree de la parrot. Convorbirile sunt perfecte, are o groaza de sisteme de eliminare a zgomotelor de fond iar persoana cu care vorbiti cu greu isi da seama ca sunteti pe handsfree si nu cu telefonul la ureche.

Suplimentar de functia clasica de handsfree, acesta se conecteaza si la ipod, iphone (la iphone si prin cablu si prin bluetooth), play de mp3-uri de pe usb, card, aux in si streaming de pe bluetooth.

Eu l-am folosit pe intrarea de aux in a casetofonului iar original mai avea posibilitatea de a se conecta la mufele iso ale masinii si se interpunea intre iesirea casetofonului si mufa iso de la masina. Aceasta mufa, nu mai am decat mufa mama, iar firele sunt taiate ptr a-l folosi pe auxin. Daca este nevoie de o astfel de utilizare, atunci cu inca o mufa iso tata si cu aceasta mama, se va conecta la firele ramase in aer pe mufa din parrot.

Pretul de nou este de aprox. 950 lei insa datorita faptului ca nu mai e ca in starea initiala cu firele si ptr ca a fost folosit, pretul meu este de 400 de lei.

Pretul este fix, nu doresc schimburi.

Contact aici pe topic sau prin PM.
dantes
up
dantes
up
dantes
Up, ptr cel mai performant carkit.
dizzy
Salut!
Intrebari:
1) Ce afiseaza pe ecranul LCD?
2) Pot vizualiza navigatia pe el?
3) satelitul de pe volan e cu fir sau fara?
4) Cat e de greu de montat?
dantes
Pe ecran iti afiseaza info despre apeluri, agenda care o preia automat prin bluetooth, melodii care playeaza...etc.. nu are treaba cu navigatia. Detalii se pot vedea pe parrot.com unde sunt toate specificatiile.
Satelitul respectiv e fara fir, ecranul e si el detasabil iar de montat nu cred ca e asa greu...sunt firede legat in functie de player.
dantes
Detalii..aici
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.