Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Montare Mp3 player AM in locul sp. de depozitare
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment
Aco
Salut,
A montat cineva un mp3 player aftermarket in spatiu de depozitare de deasupra mp3 playerului original? Vreau sa fac asta pentru a nu strica linia bordului, cel original va ramane doar de design pe acolo.
Atasez o poza ca sa vedeti exact unde vreau sa-l montez. Din cate am vazut, cutia din interior se poate scoate deoarece se misca, nu am descoperit cum.
user posted image

Alta posibilitate ar fi cumpararea unei rame adaptoare si sa inlocuiesc combina originala, imi poate spune cineva cum se aseaza?
http://www.be-loud.ro/produse/Integrare_OE...guna_II_49-247/

Astept pareri, poze cu realizari proprii, idei, recomandari.
Multumesc!
Aco
Nu prea sunteti comunicativi...
O sa raspund tot eu: se poate monta.
kum
Pai poate n-a facut-o nimeni pana acum. Arata-ne tu cum ti-a iesit, eventual si cum ai facut.
Aco
Nu am poze, insa e foarte usor de montat. Se scoate caseta de depozitare din spatele usii mobile si se baga in loc sina casetofonului. Gaura respectiva are exact dimensiune 1DIN.
Pe adancime e loc suficient.
adrian_74
Cauta DVD2DIN pe net de Megane si ti se va potrivi perfect acolo, dupa ce scoti si unitatea originala.
Aco
Intre timp am scos mp3 playerul din sertarul respectiv si l-am montat in locul celui original cu o rama adaptoare. Arata perfect si am ramas si cu spatiul acela unde mai pot ascunde una-alta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.