Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese noi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sagitarius
vand set proiectoare valeo noi complete , megane 2 , logan .
[attachmentid=1627887913] [attachmentid=1627887914] [attachmentid=1627887915] 150 lei . exclus taximetristii .
shade4free
Nu vreau sa fiu bagator de seama, dar este pret de magazin
Magazin Dacia, nu tarabe sau prelate (acolo ai si garantie, atat cat este ea )
Un up de la mine
mars
Unde ati vazut voi set de doua proiectoare cu 150 de lei, in magazin?
sagitarius
ai garantie daca se sparge geamul sau se arde becul ? dry.gif
taxi4you
Extras din regulamentul ariei "Bursa"
3. In cazul in care un vanzator are mai multe produse de vanzare, apartiinand aceleiasi categorii, el trebuie sa le adune pe toate intr-un singur topic, acesta nedeschizand un topic pentru fiecare produs.
2. Mesajele
c) Nu este permisa sub nici o forma folosirea unui limbaj necivilizat si/sau obscen, antisemit sau rasist.
e) Nu este permis atacul la persoana. Nu atacati persoanele ci ideile lor.
p) Mesajele ce contin oferte comerciale, permanente sau ocazionale, ale persoanelor juridice sau fizice pot fi postate doar in sectiunile Bursa sau Anunturi, cu respectarea suplimentara a Regulamentelor specifice pentru respectivele sectiuni.
8. Dispozitii finale
e) In momentul inregistrarii se considera ca ati citit acest regulament si sunteti de acord cu cele scrise aici. Daca sunteti deja inregistrat in momentul afisarii regulamentului, actiunea de a posta in continuare inseamna o acceptare tacita a continutului sau, indiferent ca l-ati citit sau nu.

propun moderatorilor pentru mutare acest topic,deoarece nu a respectat regulamentul forumului:
3. In cazul in care un vanzator are mai multe produse de vanzare, apartiinand aceleiasi categorii, el trebuie sa le adune pe toate intr-un singur topic, acesta nedeschizand un topic pentru fiecare produs.

de asemeni,propun inchiderea topicului privind conotatii rasiale,incalcarea regulamentului:
-2. Mesajele
c) Nu este permisa sub nici o forma folosirea unui limbaj necivilizat si/sau obscen, antisemit sau rasist.
e) Nu este permis atacul la persoana. Nu atacati persoanele ci ideile lor.

18 May 2013, 19:45:
QUOTE(sagitarius @ 18 May 2013, 17:42)
vand set proiectoare valeo noi complete , megane 2 , logan .
[attachmentid=1627887913] [attachmentid=1627887914] [attachmentid=1627887915]  150 lei . exclus taximetristii .
*




18 May 2013, 19:47:
QUOTE(sagitarius @ 18 May 2013, 16:46)
te oftici ? numai prostii se oftica , pentru mine nu exista meseria de taximetrist ci tagma milogilor, hai pa si un praz...uscat .
*


sagitarius
taximetristul nu e taximetrist destul daca nu ......trage o flegma pe geamul din stanga .
mars
Eu cred ca si tu exagerezi un pic, generalizand. Nu stiu ce antecedente ai avut cu ei, dar nu toti sunt asa cum zici tu. Eu, de exemplu, in anul I de facultate, am facut taximetrie, pana mi-am gasit loc de munca stabil. Tata mi-a dat masina, dar nu si bani de benzina.

Acum merg in diverse locuri cu taxi-ul, cam de 3-4 ori pe saptamana si, intr-adevar, sunt oameni si oameni. Dar il iau pe care vreau eu, dupa ce-i studiez putin: sa nu fumeze, masina sa fie ingrijita etc. Unii au ajuns sa faca asta pentru ca au ramas someri...

Marea majoritate, insa, sunt jalnici: comenteaza, vorbesc non-stop la telefon, se plang ca e cursa scurta, chiar daca merg 10-12 km, fac figuri cu bonul fiscal (mai ales cei de la aeroport).

Ai putea si tu sa iti selectezi clientela, dar altfel, nu excluzandu-i complet. Si daca unul mai al dracu' vrea neaparat sa te "vada"? O sa iti spuna ca e taximetrist la telefon?
sagitarius
piese noi , doar becul este intre 50 si 70 lei .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.