Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] PIESE DIN DEZMEMBRAREA UNUI LAGUNA 1 PH2 1.
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
boond
Dragi colegi se dezmembreaza, dupa cum apare si in titlu LAGUNA 1 PH2 1.9 dTI din 1999 combi. Dotari: climatronic, computer bord, radio cass cu magazie cd originala ALPINE, full electric. De pe masina s-au dat urmatoarele: faruri, capota, bara fata + proiectoare, jante si planetara drapta, in rest masina are toate piesele. Exista poze pt 80% din piese, ele fiind in mare parte demontate de pe masina.
Astept cererile voastre pentru piese, iar pentru informatii ma puteti contacta si la nr. de tel. 0742408696
boond
UP
boond
UP
ss_remus
Salut! cu cat dai magazia de CD-uri? Ma mai intereseaza si doapele alea de plastic din portbagaj, imi trebuie 5- in poza e incercuit locul unde ar trebui sa fie unul din doape.
boond
Te salut colegule. Pretul magaziei de Cd cu cablaj este 200 Ron, iar respectivele dopuri nu sunt sigur ca le am.Trebuie sa le caut si o sa iti dau si un raspuns referitor la ele
ss_remus
Boond poti sa pui te rog o poza cu magazia si cablajul ei?
boond
UP

28 May 2013, 16:16:
pozele cu magazia de cd-uri
boond
UP
christypopescu
salut
ma intereseaza urmatoarele:
cass original
dispay central cass
comanda volan cass
carcasa volan (cochilie)
carcasa display
cablaje aferente display si comenzi volan
dacia_geo
Ma intereseaza un pret la alternator si o serie a lui ca sa stiu de cati amperi este. Multumesc.
boond
va salut colegilor.revin cu preturile pieselor cerute si pozele aferente
cass original - 100 ron
comenzi volan - 60 ron
carcasa volan (volan piele) - 80 ron
display+carcasa - 90 ron
- preturile includ si cablajele

alternator - 200 ron
dacia_geo
Rezerva alternatorul pentru mine. Nu sunt inca 100% hotarat daca il iau. Mai multe vorbim la telefon. Multumesc.
Concord
de unde esti?
ssv
cutia daca mai este si pret
boond
cutia mai este colegule doar ca sincronul treapta 5 este in portbagaj.in rest cutia functioneaza perfect, eu venind cu ea pe roti din germania.pretul cutiei este de 150 ron in starea aceasta.
boond
UP
boond
UP
dacia_geo
Renunt la rezervarea pentru alternator. Am rezolvat altfel. Multumesc.
boond
UP
poze cu magazia de cd-uri si cablajul aferent, comenzile de pe volan cu cablajul aferent catre cass si catre display-ul central si placa ce acopera portbagajul, toate fiind in stare perfecta
luc14n_v
Salut! Zi-mi si mie un pret la cass original si macaraua de la sofer. Si niste poze la macara daca se poate. Multumesc
boond
salut colegule.
cass- ul original este 100 ron datorita faptului ca are modulul pentru magazia de cd-uri si modulul de comenzi volan, iar macaraua (sper ca faci referire la cea electrica) este 130 ron.
boond
UP
boond
valabil
boond
UP!
boond
UP!
boond
UP!
boond
valabil!
boond
UP!
boond
UP!
boond
valabil!
boond
Anunt valabil!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.