Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] interior megane 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
valy hd
Vand interior compus din fete de usi scaune fata cu incalzire si banchete spate de culoare neagra (nu este de piele) in stare buna. pret 900 lei.poze o sa postez maine.
valy hd
Poze cu interiorul:
valy hd
valabil!
valy hd
Up!

valy hd
Up!
valy hd
Valabil
valy hd
Up.
valy hd
Valabil.
valy hd
Up.
M.C.
Pentru Sedan sau hatch?
Din poze nu imi dau seama.M-ar interesa fetele de usi spate,complete,cu jaluzelele si sistemul de prindere,pentru sedan.
cmandrei
Redeschis la cerere.
78_meg
sad.gif
valy hd
Anunt valabil!
TM80MAT
Buna seara . un pret pentru scaunele fata se poate ? astept un mesaj privat cu raspunsul dumneavoastra . Multumesc
valy hd
TM80MAT ai pm.
valy hd
Vand interior compus din fete de usi scaune fata cu incalzire si banchete spate de culoare neagra (nu este de piele) in stare buna.pret:800 lei
taxi4you
stii ca risti sa ti se inchida topicul???
ai mai bine de 7 zile de cand nu ai oferit raspuns la o intrebare despre produs.
reciteste postarile anterioare si ofera raspuns conform regulamentului...nu toti stiu sa priveasca mici detalii si secrete sa vada despre ce este vorba.
te las pe tine sa o faci chiar daca eu stiu despre ce este vorba...nu-mi place sa vorbesc neintrebat...ok?
bafta si spor la vanzare!...ai primit si un up!
valy hd
taxi4you daca la imtrebarea de mai sus daca sunt de hatch sau sedan nu am mai apucat sa raspund pentru ca am fost plecat din tara si chiar a fost inchis topicul,si asta nu ca as avea ceva de ascuns.dar ca sa fii linistit sunt de pe un break si chiar nu am idee daca merge pe sedan iar pe hatch stiu sigur ca nu merg.nu inteleg de ce esti asa de ofensat...mersi de up.
taxi4you
nu sunt ofensat...dar l-ai facut pe colegul care te-a intrebat sa vorbeasca in van...
vroiai sa-i spunem noi ca sunt dupa estate si sa se uite la coltul portierei spate?
ti-am spus...nu toti stiu sa-si faca o idee/parere.
nu a reiesit de nicaieri ca vinzi interior de estate/"break".
cand ai un topic trebuie sa-i acorzi si atentie,nu doar sa ai grija banilor pe care ii ceri...
bafta la vanzare!
M.C.
Mercic, taxi4you !
Oricum,aproape 6 luni,pentru un raspuns,nu este o perioada de timp atit de mare ! icon_mrgreen.gif
Stii cumva daca se potrivesc pe Sedan?
Si pentru initiatorul topicului,asta in cazul in care se potrivesc,care ar fi pretul? (fetele de usi spate,complete,cu jaluzelele si sistemul de prindere ) ?
taxi4you
sincer...cred ca se potrivesc...stiam ca la usile sedan/estate ,difera doar coltul de sus al usii...fata de usa pe exterior daca nu ma insel este identica...asa ar trebui sa fie si la interior.
stiu ca la hatch sunt mai scurte cu 2 cm apr.
bafta si sanatate maxima!

p.s. pentru initiator...bafta la vanzare!
greenux
Usile din spate au macara ca mie imi trebuie tapiteria pentru usi de la sedane? Oare cele din fata mi se potrivesc?
taxi4you
cele de fata sunt identice la megane 2.1 si 2.2 indiferent de model...doar ca unele fete de usi interioare au cutie pentru depozitare si altele nu...lucru valabil la orice model,in functie de echipare. wink.gif
M.C.
Multumesc, taxi4you ! cheers.gif
@valy hd
Care este pretul pentru cele solicitate de catre mine?
Multumesc.
valy hd
greenux:fetele de usi spate sunt pentru geamuri actionate electric.

M.C.:cu potrivitul ti-a raspuns deja taxi4you iar pret fete de usi spate complete cu perdele si suporti 300 ron.
M.C.
@ valy hd
Ai PM.
cati_catalin
salut, ce culoare sunt manerele int usi fata
la ce pret nr. meu de tel 0765222744
valy hd
Manerele nu mai sunt.
bodu
Salut. M-ar interesa cotiera cu consola centrala. Vreau sa fac un upgrade la a mea happy.gif . Lasa-mi un nr de tel, poate rezolvam ceva, eu nu pot da pm...
Diac
Bancheta spate se poate da si separat?
valy hd
Se dau si separat:bancheta+spatar spate stare buna :250 lei

scaune fata(cu incalzire) stare buna:250 lei bucata

fete de usi nu perfecte:150 toate 4

cotiera completa cu butoane incalzire 300 lei
valy hd
scaune fata(cu incalzire) stare buna:250 lei bucata

bancheta+spatar spate stare buna :250 lei

fete de usi nu perfecte:150 toate 4

cotiera completa cu butoane incalzire 300 lei
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.