Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: accident
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
mirceas40
am si eu o mare nelamurire si in acelasi timp problema........am o dacie din 96 1410 si intr o dimineata era ud pe jos si a derapat si m am suit pe bordura cu ea mi a distrus toata mecanica pe roata din fata stanga mi a atins lonjeronul stang si mi a indoit si contra aripa mentionez motorul e intact la fel si radiatorul
Intrebarea mea e daca mai merita facuta si daca va mai fii ca inainte
Slider
Numai ti-a atins lonjeronul sau l-a si indoit?
RIon
Merita. Am vazut masini facute zob 70% si acum sunt ok, nu iti face probleme.
Taxon
merita. numai ai grija pe mina cui dai masina in service...
B_28_URA
QUOTE(mirceas40 @ 15 Sep 2005, 12:52)
am si eu o mare nelamurire si in acelasi timp problema........am o dacie din 96 1410 si intr o dimineata era ud pe jos si a derapat si m am suit pe bordura cu ea mi a distrus toata mecanica pe roata din fata stanga mi a atins lonjeronul stang si mi a indoit si contra aripa mentionez motorul e intact la fel si radiatorul
Intrebarea mea e daca mai merita facuta si daca va mai fii ca inainte
*


Se poate, crede-ma, eu am lovit doua masini, la ambele am indoit lonjeroanele. Le-am dus in service, si dupa cateva zile le-am luat, si merg si in ziua de zi. Numai bine.
cristigeo69
QUOTE(mirceas40 @ 15 Sep 2005, 01:52)
am si eu o mare nelamurire si in acelasi timp problema........am o dacie din 96 1410 si intr o dimineata era ud pe jos si a derapat si m am suit pe bordura cu ea mi a distrus toata mecanica pe roata din fata stanga mi a atins lonjeronul stang si mi a indoit si contra aripa mentionez motorul e intact la fel si radiatorul
Intrebarea mea e daca mai merita facuta si daca va mai fii ca inainte
*



salut! man du-o la un tinichigiu BUN nu neaparat in service si se face...o fie la fel ca inainte nu se merita sa dai masina blush.gif pt ce ai zis ca ai patit acolo!!!
salut bafta!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.