Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]Sirena Auto Veche
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
kitzsteinhorn91
Salut. Caut si eu daca are cineva de vanzare, o sirena veche de pe salvare sau masinile de pompieri.
Am atasat o poza cu piesa. Astept oferte. Va multumesc.
Catalinmodena
Salut.Are un fin,l-am intrebat ca am vazut anuntul tau,pretul lui fiind 200 lei.

O zi buna!
kitzsteinhorn91
Salut. Ultimul pret cam care ar fi ?
lee50mihai
Salut si din partea mea.Am o sirena de salvare,absolut noua,nemontata niciodata pe masina.Deosebirea intre cea din fotografia ta si modelul meu este ca partea de turbina este mai mica(diametrul turbinei-cca.8 cm).Problema este cu livrarea.Nu am timp de posta,curierat etc.Pret 60 ron.
kitzsteinhorn91
Poti pune o poza cu ea ? Multumesc mult !
lee50mihai
Sincer,nu prea ma pricep!Dar, te rog sa ma crezi,este absolut noua,nefolosita.Nu ma ocup cu vinzari-cumparari,o am de mult timp in ideea folosirii in casa(alarma).Nu este ruginita,nu este zgariata,nu este revopsita.Este ca in foto de le tine, mai putin partea de turbina care este mai mica.Si mai e ceva !Functioneaza perfect.
Leo0608
QUOTE(Catalinmodena @ 26 May 2013, 04:01)
Salut.Are un fin,l-am intrebat ca am vazut anuntul tau,pretul lui fiind 200 lei.

O zi buna!
*


un filmulet cu sirena ca merge? As fi interesat de sirena
kitzsteinhorn91
Deci spui ca este metalica. Nu de alta dar am gasit si pe net dar erau niste porcarii rosii din plastic. Sunt interesat !
lee50mihai
Da,este metalica,culoare gri,originala.Daca nu te grabesti,pentru acum este cam tirziu,am sa incerc miine sau poimaine sa atasez o fotografie.Tinem legatura !OK ?
kitzsteinhorn91
Perfect. Nu e graba. Multumesc mult de ajutor ! Astept un semn.
lee50mihai
Incerc sa incarc o foto.Sper sa reusesc.
kitzsteinhorn91
Lasa-mi un numar de telefon sa te pot contacta. Sau uite numarul meu: 0724 171 719
alex_DNK
am eu una ca aceea din prima postare..150 ron
kitzsteinhorn91
Lee50mihai, multumesc pentru sirena. Totul a decurs foarte bine, un utilizator de incredere si priceput. Multumesc. Se poate inchide !
lee50mihai
Sa te bucuri de "obiect"si inca o data - cu atentie !Mi-a facut placere sa cunosc tineri ca tine .Succes in continuare in ce ti-ai propus.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.