Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 anvelope de iarna 205/55/16
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
comy_nsl
anvelopele sunt in staare buna,205/55/16 22 pirelli snow control si 2 continental T830
pret 700 ron toate 4
tel 0762978822

28 May 2013, 09:20:
up
comy_nsl
upupup
solidconvert
La o simpla cautare pe net, un set de 4 anvelope (toate acelasi model) si o marca/dot destul de buna, nu costa mai mult de 600 ron in perioada asta... iti spun pentru ca cunosc bine piata... ce vinzi tu aici, eu am donat in urma cu vreo 2 saptamani tot aici pe forum/bursa... ideea este sa ne ajutam reciproc nu sa incercam sa facem afaceri mai ales cu produse de genul asta... wink.gif
Sa nu ma intelegi gresit!... nu sunt interesat de anvelopele tale dar mi.a atras atentia discrepanta dintre stadiul de uzura si suma ceruta...
Considera free up postul meu! wink.gif
magda
sunt foarte uzate...au cel putin 4 ani.
comy_nsl
domnu ''solidconvert''...trec cu vederea aceasta inutila parere a dumneavoastra ....INSA ROG MODERATORII,CEI CARE AU GRIJA DE ACEST FORUM ,DE VAD ACEST MESAJ ,SA INTERZICA PRIN REGULAMENT ,EXPUNEREA DE PARERI A BAGATORILOR IN SEAMA ,DOAR DE DRAGUL DE A O FACE ,SI SA PRIMEASCA SANCTIUNI PENTRU TULBURAREA BUNEI CONDUITE PE SECTIUNEA BURSA ...MULTUMESC...SI INCA CEVA PENRU POTENTIALII CLIENTI PRETUL ESTE NEGOCIABIL ,ANVELOPELE NU AU PETICE SAU ALTCEVA,AU DESTULA CARNE PENTRU INCA 2 SEZOANE ....
magda
cum zici tu ca au carne...dar ele nu mai au aderenta deloc.de iarna in nici un caz nu mai sunt bune.
comy_nsl
ei cum sa nu aibe aderenta magda....sunt probate...pana nu ramane masina suspendata ....nici o problema.......le dau cu toata increderea...si poate se gaseste vreun donator pentru montaj... smile.gif))...ca eu donez transportul sincer....*)
magda
daca ai fi stiut ceva despre masini nu ai mai zice ca au aderenta.
comy_nsl
uppp...se vand anvelope aici ...up!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.