Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Imbrac in piele sau textil
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
costi13
Tapiter, imbrac/schimb in piele sau textil elemente din interiorul masinii.
Cu sau fara materialul clientului,pentru scaune se poate modifica forma dupa preferinte.
Preturile difera infunctie de complexitatea lucrarii,detalii pe forum sau PM.
P.S Topicul este deschis in numele unei rude

Atasez ceva poze,inainte/dupa...
beberazvan_n
Salut, volan de Megane 2 poti imbraca?
Daca da, de unde esti?
costi13
bebe ai PM.
cri8sti
domnu'? da-ne si niste exemple de preturi (scaun textil/piele, cotiera, interior complet...,etc)
costi13
Preturile difera in functie de complexitate si de elementul la care se lucreaza.
Un exemplu rapid...husa volan piele naturala simpla,gen chinezariile din comert 50 ron.
LiviuHF
Te rog sa-mi spui de refacut tapiteria piele pentru scaunul soferului cat ajunge?
Dar cat ar face de tapitat complet un Megane2?(scaune+bancheta+fete usi+cotiera)
Numai bine
adrian_74
sal! Cat costa un scaun de calculator retapitzat in imitatie de piele intoarsa (Alcantara). Merci!
cookie
Salut. Un scaun de Logan de refacut cu sustinere laterala cat costa si de unde esti? Merci
costi13
up...aveti PM.
15rack
salut...spune-mi daca se poate inlocui pielea din zona cu ruptura din poza atasata si la ce pret

multumesc
TnM
Da mi si mie un pm te rog cu numarul tau de telefon sau o adresa,eu nu pot trimite pm, am prea putine postari!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.