Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Caut o persoana(Gheorghe Octavian) din Bucuresti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
mihaimgm
Salut. Daca este cineva din Bucuresti si locuieste pe Calea Vitan ma poate ajuta si pe mine cu o informatie? Incerc sa dau de GHEORGHE OCTAVIAN avand adresa: Calea Vitan nr 108, Bl V35, Sc 2, Ap 61, Sector 3. Am cumparat o remorca inmatriculata pe numele lui cu nr B 20 ZOV si imi trebuie certificat fiscal de la el pt a o putea inmatricula. Multumesc!
Marty
Inca un caz pentru MantaB!
Markos
I-am trimis PM.
Marty
Doar sa-i zici exact ce vrei de la el, ca aia-ti aduce: un picior, o mina, un rinichi..
mihaimgm
Doar certificatul fiscal sa pot inscrie remorca.
mihaimgm
Nu sta nimeni pe Calea Vitan sa imi spuna si mie daca la adresa respectiva locuieste acea persoana?
DannyY
Cred ca pe locatar il cheama Vlad Tepes....
mihaimgm
Remorca am cumparat-o de la Manzala Constantin si acesta a cumparat-o de la Gheorghe Octavian. Dar Manzala nu a trecut-o nici la primarie ca sa poata sa imi dea fiscal, asa zice el si de accea vreau sa dau de primul proprietar, cel din acte.
litza
Posta Romana nu mai functioneaza ? O scrisoare cu nr de telefon poate face minuni..
Markos
QUOTE(mihaimgm @ 2 Jun 2013, 18:41)
Remorca am cumparat-o de la Manzala Constantin si acesta a cumparat-o de la Gheorghe Octavian.
*


Să fii sănătos!

Sănătate la toată lumea!
Cosmin.nova
Frate puteai sa incerci la posta, politie, pagini aurii; ai ales sa faci un topic...cu informatii confidentiale expuse......total aiurea! Rog un moderator sa inchida acest topic idiot.
Iulikk
Care-s bre informatiile "confindentiale"? Niste amaraciuni de nume?
Cosmin.nova
Nu e ok sa scrii pe net detalii personale al unei persoane, chiar si adresa. In plus cum plm gasesti raspunsul pe care il cauti deschizand un topic pe DC? Sau poate asta era solutia..
Markos
Aici e ceva putred.. Din câte știu, Manzala Constantin din Vitan e mână-n mână cu Gheorghe Octavian din Vitan nedumerire.gif
mihaimgm
Ideea era urmatoarea: un coleg de pe forum care sta in apropiere de acea adresa sa imi spuna si mie daca acolo locuieste persoana respectiva. Atat. Am trimis scrisoare si mi-a venit inapoi retur, am sunat la un nr de tel si a raspuns altcineva. Vreau sa inscriu rrmorca pe numele meu, cu toate ca pot sa circul si asa cu ea.
Markos
ce remorcă e?
mihaimgm
Pt atv.
Iulikk
QUOTE(Cosmin.nova @ 3 Jun 2013, 00:02)
Nu e ok sa scrii pe net detalii personale al unei persoane, chiar si adresa. In plus cum plm gasesti raspunsul pe care il cauti deschizand un topic pe DC? Sau poate asta era solutia..
*



Plm, cand te suna tiganii sa te anunte ca ai castigat la campania Durex 187854954 de euro iti stiu aia tot: nume, prenume, CNP, adresa, seria si numaru de buletin.... si tu iti faci griji pt o adresa si un nume?
Marty
QUOTE(Cosmin.nova @ 2 Jun 2013, 23:02)
Nu e ok sa scrii pe net detalii personale al unei persoane, chiar si adresa.
*

radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
Cosmin.nova
hai bine ma, nu am dreptate totu e bini di tat
daniM
QUOTE(mihaimgm @ 28 May 2013, 12:48)
Doar certificatul fiscal sa pot inscrie remorca.
*


Asculta la martinez,ca-i om cu stiinta-ia rinichiu'
Markos
Up
Marty
Caut si io p-un bulangiu din Pitesti care a fugit cu bicicleta mea si c-o suta de lei vechi.
Si nu, nu e caterinca!
Markos
Nu vrei id-ul lui de mess?
Marty
Nu, merci! Il cheama Liviu si e sofer de TIR. I-a dat Streantsa bicla sa mi-o aduca si a disparut ca magaru-n ceata.
cdadan
QUOTE(Marty @ 16 Jul 2013, 16:21)
si c-o suta de lei vechi.
*


Cat de vechi?
Marty
Noi, ma, noi!
Markos
QUOTE(cdadan @ 16 Jul 2013, 16:31)
Cat de vechi?
*


mihaimgm
Eu pe-al meu l-am gasit. Bafta si tie
Marty
QUOTE(mihaimgm @ 16 Jul 2013, 15:46)
Eu pe-al meu l-am gasit. Bafta si tie
*

Merci! P-al meu il gaseste politia, da-l in gura ma-sii de jkiop!
Iulikk
Cum plm sa furi ma bicicleta? radmasa.gif
C a t a l i n
Păi nu era tocmai ieftină.
Iulikk
Chiar si asa... ne meritam soarta...
dacis
QUOTE(Iulikk @ 16 Jul 2013, 19:24)
Cum plm sa furi ma bicicleta? radmasa.gif
*

Vezi ce s-a intamplat daca nu s-a imprietenit mai intai cu el pe feisbuci?!... radmasa.gif
Marty
Ba nene, m-a sunat ca milogu', ca-i in Bucuresti si ca a facut pana, ca n-are bani la el, ca daca n-am pe cineva-n Bucuresti sa-i dea un bulion, ca ne socotim la transport. Si l-am trimis la nevasta-mea la spital de-a luat un bulion.
corbex
Am impresia c-am facut si io doo pene.
bmwh548
Eu am o perna plina!
cdadan
QUOTE(C a t a l i n @ 16 Jul 2013, 19:25)
Păi nu era tocmai ieftină.
*


Atunci e clar, o mai gaseste doar prin Vitan. sleep.gif
b76bgaarh
QUOTE(Iulikk @ 16 Jul 2013, 18:24)
Cum plm sa furi ma bicicleta? radmasa.gif
*




QUOTE(Iulikk @ 16 Jul 2013, 18:32)
Chiar si asa... ne meritam soarta...
*




sa inteleg ca aia din hamsterdam sunt la coada ieuropei.
cdadan
Marty, uite ma, ti-am gasit bicicleta!

http://www.daciaclub.ro/galerie/displayima...1681&fullsize=1
Marty
A mea n-are tsitse! Si e kaki. Si o cheama Bulls DH-1.
Shush
QUOTE(C a t a l i n @ 16 Jul 2013, 18:25)
Păi nu era tocmai ieftină.
*




QUOTE(Marty @ 18 Jul 2013, 11:01)
Bulls DH-1.
*



Vad ca e 170E una pe eBay smile.gif
Markos
Pai aia e.
Marty
Uite-o!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.