Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] (aproape) Orice piesa de pe Dacia 1300
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ovidius max
Am o Dacia 1300 pe care vreau sa o dau la Rabla dar pentru ca programul intarzie, ma bate gandul sa o dau la fier vechi. Ca urmare, scot la vanzare orice are pe ea si care nu o impiedica sa circule. In plus mai am si piese de schimb: carburator, electromotor, o aripa, doua rezervoare etc. Cauciucurile sunt ireprosabile si chiar imi pare rau sa le arunc pur si simplu la gunoi; bobina de inductie originala de Sf. Gheorghe, chiar si o aprindere electronica de Tg. Mures, daca imi spune cineva cum sa montez platina. biggrin.gif
dan condrea
Salut. Dimensiuni, si pret ptr cauciucuri. Merci
ovidius max
14 inch 50 ron. Dar vad ca esti din Bucuresti. Eu sunt din Iasi.
ctrlpr1300
Salut, ma intereseaza aripile fata, daca sunt in stare buna si sunt ale masinii.
Da mi, te rog un telefon si vorbim, multumesc, Ovidiu. Apropos, de cand este masina ? (an fabr)
ovidius max
Masina este din 1980. Numarul meu de telefon este 0742566784. Una din aripi NU este bună, cealalta este ok. Mai am una noua, care nici nu a fost pusa pe masina, fostul proprietar o luase tocmai in ideea sa o schimbe pe cea afectata de rugina. Nu a mai pus-o nici el, nici eu si zace printr-un pod pe la un vecin. Vezi in una din pozele de mai jos cum arata cea ruginita (am facut poza pentru cauciuc).
ovidius max
Am doua aripi nefolosite, in stare excelenta.
Fabricatie Conex. Maine atasez poze.
Gerhard_1300
Se poate o poza cu capacul de volan? Si daca le dai separat, ai clemele alea care prind ornamentele de praguri si ornamentul de portbagaj?
constantin d
Buna ziua,ma intereseaza cheder usa stanga fata,original,stare si pret.Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.