Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Portbagaj
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
don_racom
Va salut dragii mei colegi de forum!
La sfarsitul lunii iulie merg in concediu. Am o skoda fabia lunga, dar portbagajul nu este suficient, avand in vedere ca am un baietel de 1 an si 7 luni. Ma gandesc sa inchiriez un portbagaj de plafon. Am vazut ca ma costa vreo 250 lei. Am vazut si de vanzare cu vreo 500-600 lei, dar nu-l folosesc decat de 2 ori pe an. Voi ce ma sfatuiti? Nu ma poate ajuta vreunul dintre voi pt o saptamana cu unul?

Va multumesc!
tarzy
daca ai unde sa-l depozitezi fara deranj prea mare eu zic sa-l cumperi .... o sa-ti fie de folos si-n alte ocazii decai in vacante

eu de exemplu il purtam toata iarna pe masina pentru ca mergeam des lka ski in w/e-uri si ma scutea de trambalatul echipamentului de ski
Cristian55
QUOTE(tarzy @ 6 Jun 2013, 16:07)
daca ai unde sa-l depozitezi fara deranj prea mare eu zic sa-l cumperi .... o sa-ti fie de folos si-n alte ocazii decai in vacante
*



la fel zic si eu. daca ai unde-l depozita .... sa-l stapanesti sanatos biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.