Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]DACIA LOGAN 2012 1.2 16 V
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
BZ_07_RFI
Salut,
Dupa cum cum scrie si in titlu a sosit vremea cand trebuie sa ma despart de masina, cam devreme ce i drept.

Dacia Logan 2012, prima inmatriculare pe 12.06.2012, motor 1.2 16V, culoare gri, km 26.200
Este modelul Laureat, toate elementele vopsite in culoarea masinii (bara fata/spate,oglinzi, manere deschidere usi).Ca dotari are :
AC MANUAL
ABS
OGLINZI ELECTRICE SI INCALZITE
GEAMURI ELECTRICE FATA
VOLAN REGLABIL PE INALTIME
SCAUN SOFER REGLABIL PE INALTIME
COMENZI VOLAN ( SUB VOLAN, CA LA CLIO)
RADIO CASETEFON MP3, CU PORT USB SI BLUETOOTH DIN FABRICA
KAR CHIT DIN FABRICA
JANTE ALIAJ 15` + CAUCIUCURI VARA CONTINENTAL (NU ORIGINALE LOGAN)
JANTE TABLA 15` + CAPACE ORIGINALE + CAUCIUCURI IARNA MICHELIN ALPINE A 4 APROAPE NOI
FOLIE GEAMURI SPATE + LUNETA OMOLOGATE
BI XENON
LED CU LUMINA ALBA INTERIOR,POZITII FATA,NUMAR SPATE, PORTBAGAJ
INCHIDERE CENTRALIZATA + ALARMA DIN FABRICA.
IN GARANTIE PANA PE DATA DE 06.2015

Am facut prima revizie la 10.000 km, a doua la 20.000 iar la cerere se face si cea de a treia in momentl vanzarii.Am carte service cu toate operatiunile facute numai in reprezentanta DACIA.Masina are casco si acte valabile.
ACCEPT ORICE TEST NUMAI IN REPREZENTANTA.

Sunt primul proprietar, masina e trecuta pe numele meu.

Pret de noua pe factura 8810 E,
Pretul cerut pe masina este de 6500 E usor negociabil.
Motivul vanzarii,locuiesc cu chirie in Bucuresti si vreau sa cumpar un apartament prin programul prima casa si nu am suma de bani necesara.Dupa parerea mea este mai important o casa, si apoi masina.
Se poate vedem in cursul saptamanii in Bucuresti zona Militari seara dupa 19:00 sau Stefan cel Mare toata ziua.
Atasez cateva poze recente cu masina facute azi.

Nu ma intereseaza comentarii aiurea, bagare de seama sau ...

Cine este interesat pt mai multe detalii 0785.218.921, pm sau solea_madalin@yahoo.com.

Multumesc,
Madalin.
BZ_07_RFI
Up
BZ_07_RFI
Up
BZ_07_RFI
up
BZ_07_RFI
UP
BZ_07_RFI
up
BZ_07_RFI
up
BZ_07_RFI
Nimeni interesat de o masina buna?
Masina este in garantie pana in Iunie 2015 si are full casco pana in ianuarie 2014
Taxa platita si nerecuperata
BZ_07_RFI
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.