Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: reparatie masina
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum
adrian_1970
buna ziua in legatura cu ploblema mea am fost lovit de un citroen eu avind masina parcata pe o strada a venit persoana care ma lovit si mam deplasat cu aceasta la auto europa din lugoj ma explicit la domnul hinoveanu dorel de la daune femeia care ma lovit are asigurare la asirom rominia cind am completat amiabilul am constatat urmatoarele avarii aripa dreapta lovita far lovit sensor aprins la bord care indica plobleme la directie avarii nevizibile specificate plobleme la directie roata partea dreapta are diferenta de cea stinga mam spus cei de la porche audi timisoara,mentionez ca eu mam deplasat cu un slep autorizat pt a ajunge la porsche timisoara ca riscam daca mergeam pe rotii sda fac accident ,iar cind cei de la porche timisoara au solicitat sa faca geometria rotii masdini au refuzat au spus ca nui de la accident rusine firmei asirom rominia
maho
Chiar ca rusine.
Da' virgula asta
QUOTE(adrian_1970 @ 16 Jun 2013, 15:05)
accident ,iar cind
*


cum de-o fi scapat de la mãcel ?
aurelyan
Chiar ca e măcel...in fine, nimic nou in ceea ce priveste unele societati de asigurare.
Markos
Ai greșit aria, trebuia sa scrii aici.
Marty
QUOTE(adrian_1970 @ 16 Jun 2013, 14:05)
buna ziua in legatura cu ploblema mea [...] firmei asirom rominia
*

Phutu-te-n limba romana si pe tine!
R19/16v
Scrii ca un adevarat posesor de A6! aplauze.gif
corbex
De la A5 in jos nici nu iei bacul.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.