Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] ceasuri de bord clio/symbol
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tupeu_adrian
dupa cum spune si titlul cumpar ceasuri de bord clio/symbol doar trecute de 2007 pe varianta alb cu gri ce contin si CB....nu ma intereseaza nr de km ce il are afisat....doar sa functioneze in parametri normali si corespunzatori si sa nu ma trezesc cu probleme gen nu stiu ce ac sa nu mearga sau altceva...nu veniti cu preturi de magazin va rog frumos....ce`i ce detin asa ceva si vor sa scape de ele astept ofertele voastre....pt a fi mai explicit in ceea ce caut am atasat si o poza

17 Jun 2013, 12:47:
valabil

18 Jun 2013, 12:19:
inca valabil...chiar nu are nimeni? unsure.gif
diesel_power
Cauta la dezmembrari, eu asa am gasit. Altfel, nu isi va scoate nimeni ceasurile de pe masina sa le vanda.
tupeu_adrian
crede`ma ca acolo m`am dus prima data si oriunde cautam gaseam doar varianta sub 2006 cele pe negru si fara CB...oare sa fie mai rare sa nu aibe nimeni asa ceva de vanzare? unsure.gif ...asta bineinteles sa nu`si dezmembreze masina smile.gif
diesel_power
Depinde de cine isi buseste masina smile.gif.
Eu am gasit ceasuri de pe un Symbol varianta 5 din 2010, la un tip de pe langa Bucuresti. Aveau 16.000km si masina era dauna.
tupeu_adrian
de cat sa imi doresc ca cineva sa isi faca masina dauna doar pt a ma bucura de un ceas de bord mai degraba lasa toate masinile intacte si sa n`am eu de unde lua alt bord ca masina merge la fel de bine cu acestea model vechi wink.gif....nu e cu nici un app sau vreo referire la tine cum ca tu te`ai rugat pt asa ceva Doamne fereste ci vorbeam din punctul meu de vedere....inca mai caut daca are cineva
tupeu_adrian
inca interesat evil5.gif
tupeu_adrian
up.gif
Grapinio
Asculta la diesel_power si cauta la dezmembrari, ca asa am facut si eu si deabea ce am gasit, am sunat in multe locuri. Bafta la cautat si considera-l un UP.
tupeu_adrian
QUOTE(Grapinio @ 20 Jun 2013, 20:49)
Asculta la diesel_power si cauta la dezmembrari, ca asa am facut si eu si deabea ce am gasit, am sunat in multe locuri. Bafta la cautat si considera-l un UP.
*



da ms frumos colegu pt sfat si up....dar asta am facut inainte de a deschide topicul....am cautat in toate dezmembrarile si service`urile din zona mea si am ramas fara locuri unde as mai putea gasi....si am zis sa`mi incerc norocul aici ca poate cine stie
tupeu_adrian
valabil
tupeu_adrian
valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.