Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Diverse piese Megane 2.2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
shteffanivlad
Ofer spre vanzare urmatoarele piese:

Bandou spate Megane 2.2 vopsit. Este un pic atins, dar sunt convins ca se poate repara si oricum este foarte putin atins. Pot sa pun poze la cerere. Este original.

Stop dreapta original. Este un pic zgariat, iese la polish. Am si partea de contacte, si garnitura, si becurile si tot. Este stopul complet si original.

Sticle de oglinda atat stanga cat si dreapta. Una pe dreapta cu rezistenta de incalzire intrerupta, una tot pe dreapta cu rezistenta intreaga dar sticla cred gazata de la vopsit . Astea sunt originale, si cred ca mai am inca o pereche neoriginale.

Mecanisme oglinzi rabatabile electric. Functioneaza ambele, si am si senzorul de temperatura separat. Am si cochilia de pe dreapta, dar este sparta si vopsita negru, culoarea masinii. Oglinzile sunt cat de cat ok, aia pe stanga este agatata si sparta iar aia pe dreapta este ok.

Daca mai gasesc, mai pun.

Preturi nu stiu ce si cat sa cer pe ele, asa ca oferiti voi. Astept oferte pentru piese. Metoda de contact: aici in topic sau pe PM.
shteffanivlad
La lista de piese de mai sus, se adauga monograma "Megane" dar cu M-ul rupt si un contactor volan cu panglica rupta. Echiparea cu tempomat si proiectoare de ceata.

Corpurile de oglinda sunt rezervate pentru domnul DanCVA.

3 Jul 2013, 09:32:
Corpurile oglinzilor au plecat la DanCVA.

Au mai ramas urmatoarele piese:
-Stop spate dreapta complet echipat, original, foarte putin zgariat
-Bandou spate vopsit gri, original, foarte putin atins
-Sticla oglinda stanga asferica 2 bucati una gazata si una cu rezistenta arsa
-literele E,G,A,N,E
-Contactor volan cu echipare tempomat+proiectoare cu panglica rupta

Stept oferte smile.gif
Catalinmodena
Pret senzor temperatura?
shteffanivlad
Fa-mi o oferta. Este senzorul original, dat jos din oglinda, fara sa-i tai mufele. Disponibil de luni incolo, ca e la munte, si trebuie sa-l aduc.
shteffanivlad
Up.

Toate sunt in Bucuresti, disponibile.

Nu are nimeni nevoie de un contactor volan cu tempomat si proiectoare? Daca imi oferiti mie sa zicem 250 + 150 hai 200 reparatia, ajunge la 450. Eu am dat pe el nou 1100, deci iesiti sub jumate. smile.gif

Eu inca mai astept oferte...
shteffanivlad
up.

Oferiti fara jena, stau degeaba in garaj... smile.gif

Senzor temperatura, sticle oglinzi, bandou spate, contactor volan.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.