Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Piese din dezmembrare Megane 1 Coupe
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Coach
Vand piese de caroserie(aripi, usi, cadru motor, pompa de frana,etc.) si interior(volan piele cu airbag, scaune, ceasuri, display radio, satelit de comanda radio, etc.) din dezmembrarea unui Megane Coupe din 2000.
Masina este in stare foarte buna elementele de caroserie avand vopseaua originala si nu prezinta lovituri/zgarieturi/ indoituri.


26 Jul 2013, 09:30:
Up!
fiul
Salut!. Sub bara fata exista un plastic, ca un carenaj. ma intereseaza doar cel de pe partea soferului.
ipc
Scaunele la ce pret sunt?
Coach
250RON/buc., 400RON/set
O zi buna!
fiul
Salut! Din pacate n-am cum s-o fotografiez ca este sparta. Daca te ajuta ai mai jos o poza(de pe net) cu bara fata si exact unde ar veni cele trei scuturi de plastic. Doua laterale si unul in fata scutului propriu zis al masinii (cel de metal). Mie-mi trebuie doar bucata de la sofer. Este din plastic negru se prinde in suruburi si are vreo 45x45cm, ceva de genul.
Multumesc
Coach
Acum am înțeles ce-ți trebuie dar din păcate nu le am. Și eu le caut. smile.gif
Coach
Up!

28 Jul 2013, 18:48:
Up!
Coach
UP!
jammix
Salut ! Vad in poza ca inca mai ai farul dreapta. Ma intereseaza capacul din spate insa daca farul este in conditie buna il pot cumpara complet. Un pret te rog.
Mersi mult si spor la vanzare!
yonel
bara fata cat este?
Coach
@jammix
Farul s-a dat.
Spor si tie.

@yonel
Bara fata s-a dat si ea.
fjattila
salut

ma intereseaza aripa fata.
ambele, la ce pret ar fi?

merci
finu
salut,

motorul ce cod are?
si un pret pt jante te rog. eventual si niste poze cu ele.
inca ceva. cum se prezinta evacuarea?

multumesc,
Coach
@finu
Vand doar piese de caroserie si interior.
Motor si evacuare nu are.
Jantele s-au dat.
Coach
UP!
iBluBear
Caroseria, in ce stadiu e?
Ma intereseaza pragurile spate.
Coach
Caroseria e in stare perfecta si originala.
Ce model ai?
iBluBear
Cel vechi din 96.\Exista o problema de compatibilitate de m`ai intrebat?
Da`mi te rog un pret pt praguri.(daca se poate sa le tai integral + pana dupa imbinatura de rezistenta, spre podea).

Sper ca m`am facut inteles ce as vrea. smile.gif
Coach
Salut,
Am intrebat ca sa ma asigur ca ai tot Coupe pentru ca mi s-au m-ai cerut piese pentru Sedan. biggrin.gif
Pretul este 135RON/buc.
O zi buna!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.