Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] SCHIMB Radiator Mic cu Mare
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Gerhard_1300
Schimb radiator mic de dacia 1300, din cupru, in stare foarte buna, nu curge/nu picura, pe un radiator mare. Sa fie tot in stare buna.
Caut modelul din poza de jos.
Eventual, ofer bonus o husa radiator noua pentru dacia 1300 smile.gif
Albert Einstein
Asta e bun?
[attachmentid=1627900154]
Gerhard_1300
Da, ar fi bun smile.gif Si daca e sa facem schimbul, va trimit si piesele alea cu care (regret enorm) sunt dator de ceva vreme... sad.gif


As mai face un schimb, daca este cineva interesat: Am o cutie frantuzeasca foarte foarte buna, in 4 trepte, cea de pe masina. Dar sincer nu ma ajuta la drumuri mai lungi, asa ca as dori sa pun una de 5 viteze... Daca este cineva interesat, si am putea face schimbul cumva, astept oferte smile.gif
Albert Einstein
Cutie de viteze nu am, dar radiator mic imi trebuie, asa ca facem schimbul wink.gif
Gerhard_1300
QUOTE(Albert Einstein @ 1 Aug 2013, 20:39)
Cutie de viteze nu am, dar radiator mic imi trebuie, asa ca facem schimbul  wink.gif
*



Ok. Eu cred ca astazi il dau jos de pe masina, il duc acasa, il spal, fac pachetul, si daca totul merge bine, luni le pun pe toate la posta smile.gif
Albert Einstein
Perfect, cum ajunge pachetul va pleca in acelasi ambalaj radiatorul meu spre Oradea.
Toate cele bune!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.