Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnire Dacia Vest
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri
95bogdi
Propun sa facem o intalnire a daciilor aici in vest , prima data sa vedem daca sunt participanti si dupaia discutam despre locatie smile.gif
BH 59 FIF
Sustin initiativa si imi manifest disponibilitatea de a ma deplasa si in alte judete.
95bogdi
mda..bine ca s-a mutat aici...am postat la probleme tehnice pentru ca acolo intra mai multa lume si sare in ochi...


vreau sa vad sa ne adunam cativa...oricati am fi...si 10 , doar sa ne adunam sa ne distram...sa fie bine biggrin.gif
nnuuttzzuu
in vest unde in Tulcea?
bucatzel
Ultima oara cand am verificat o harta, Tulcea era in est.

Eu de venit as veni, dar deocamdata, nu pot sa promit absolut nimic.
IntensBurnE
+ 1 happy.gif
95bogdi
QUOTE(bucatzel @ 5 Aug 2013, 13:54)
Ultima oara cand am verificat o harta, Tulcea era in est.

Eu de venit as veni, dar deocamdata, nu pot sa promit absolut nimic.
*


ar fi frumos acum cat e cald...am aici niste locuri foarte frumoase pentru gratar , distractie...poze ... tot ce trebe biggrin.gif

acuma pacat ca s-a mutat aici topicul...unde a fost prima data cred ca era mai accesat locul si aveam mai multi doritori poate .... dati mai departe si voi linkul ....sa vada lumea biggrin.gif
tpv
interesat si eu.
95bogdi
atat ? unsure.gif
AR-18-MOS
O data, un loc? tongue.gif
95bogdi
Pecica (nu pot veni altundeva) , Arad , data nu stiu...haideti sa hotaram o data in care suntem liberi toti...acum cat mai e vara...
nnuuttzzuu
mai sunt valabile intanlirile
sport1299
mai e cineva interesat de intalniri?
BH 59 FIF
Eu unul as fi.
sport1299
Suntem doi interesati, deja putem face o intalnire smile.gif

Acum serios, daca mai e cineva interesat ne putem intalni undeva sa fie convenabil pentru majoritate, fara organizari sau chestii oficiale, doar asa de placere intr-o zi de weekend.
tpv
Prezent si eu!
sport1299
Super, suntem 3 smile.gif
Ce ziceti, incercam sa ne intalnim luna aceasta (martie) sa ne cunoastem si sa vorbim ce vrem sa facem in continuare?
Micutzu_BH
Daca nu v-ati intalnit deja puteti considera ca suntem 4. 04.gif

P.S. Inca 1 si suntem o masina plina. laugh.gif
sport1299
Intalnirea inca asteapta oameni hotarati...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.