Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Anvelopa Kormoran-perechea rotii de rezerv
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
fullfit46
Asa cum spune si titlul topicului, doresc sa cumpar o anvelopa Kormoran, perechea rotii de rezerva, asa cum o am eu, noua. Masina e din 2007, 185/65/R15 88T. Daca ma poate ajuta cineva. Multumesc.
fullfit46
Up.
fullfit46
Uuuupp

fullfit46
uuuupppp....
fullfit46
Up
fullfit46
Up.
fullfit46
Up.
fullfit46
Asa cum spune si titlul topicului, doresc sa cumpar o anvelopa Kormoran, perechea rotii de rezerva, asa cum o am eu, noua. Masina e din 2007, 185/65/R15 88T. Daca ma poate ajuta cineva. Multumesc.
rue
salut, si eu am cautat sa cumpar dar ai nevoie de mare noroc. speram sa gasesc tot asa o rezerva de la alta masina avariata si sa fie neumblata.
Pana la urma am mers la ciclop si am dat 300 lei pe un contnental ... identic dar cu 6.5 ani mai noua ca rezerva si le am pus pe amandoua cand am trecut pe gumele de vara.
fullfit46
Up. blink.gif
fullfit46
Intrucat vara e pe sfarsite renunt momentan in a mai cauta anul asta o pereche pentru rezerva mea. Poate la anul sunt mai norocos. Multumesc pentru gazduire. Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.