Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Chevrolet Aveo Berlina - 1150cmc / fab.2008
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
h_a_c_k_e_r
A venit vremea sa vand una dintre masini. Sunt primul proprietar, inscrisa pe numele meu, cu taxa platita si nerecuperata. Urmeaza sa scot acea adeverinta de la ANAF care sa ateste acest lucru.

Masina are in prezent 85.000 de kilometri. Distributia se schimba la 90.000 km sau 6 ani. Eu am schimbat-o astazi, deci urmatoare schimbare de distributie va fi la 180.000 km.

Nu a fost implicata in nici un accident, toata vopseaua este originala. Schimbul de ulei si de filtre l-am facut la fiecare 10.000 de kilometri (in cartea masinii spune la 15.000).

Impozitul anual este in jur de 45 de lei. Consumul in oras (Bucuresti) ar fi in jur de 7-8%, iar la drum lung undeva in jur de 5-5.5% mers cu 100km/h.

Kilometrii masinii au fost facuti in special in afara orasului, in calatorii. Se poate vedea in Bucuresti sau in Buzau. Pentru orice alte detalii si intrebari, astept intrebari pe forum sau la telefon.

Sunt interesat de schimb doar cu Renault Megane cu 6+1 trepte. Sunt dispus sa ofer maxim 1000 de euro diferenta. Aviz samsarilor, nu vand masina din motive financiare.

Pret: 3.700 de euro

Telefon: 07.37.-88.18.65.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
h_a_c_k_e_r
Distributia schimbata! (Curea + Rola intinzatoare + Pompa de apa)

user posted image
h_a_c_k_e_r
Anunt valabil!
h_a_c_k_e_r
Anunt valabil!
h_a_c_k_e_r
Anunt valabil!
h_a_c_k_e_r
Anunt valabil!
h_a_c_k_e_r
Anunt valabil!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.