Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Vand jante+cauciucuri r15 originale renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
madalin84
Asa cum spune si titlul se vinde un set complet de roti,4jante+4 cauciucuri.
Jantele sunt originale Renault, cu dimensiuni R15,6J,ET nu il stiu,4x100 distanta intre prezoane,gaura de centrare de 57mm(sau cat are renault),sunt montate pe renault Laguna 1.2( facelift)an 1999,fara suduri,nu sunt stranbe sau cine mai stie ce,uzura normala si inca arata bine de tot,Au capacele ce acopera prezoanele si cheita antifurt..
Cauciucurile sunt de vara NOI(luate in Iunie,se poate dovedi cu factura/garantie)si rulate foarte putin max 1000km,Sunt marca Viking Protech II ,dimensiune 205/55/15.si au costat 1000 lei (A-Z Constanta)
Setul se vinde complet(jante+cauciucuri) la pretul de 1500(700 jantele+800 cauciucurile) lei usor negociabil(doar pentru cine este interesat)
Pretul nu include transportul ,acesta urmand a fi platit de cumparator.
Atasez si o poza cu jantele pe masina.La cauciucuri nu am poze dar o sa fac cand ajung la garaj.
Motivul vanzari este montarea unor jante pe 17".sunt in poza
Contact 0723841423-Claudiu,Constanta.
alecs68
m-ar interesa doar capacele de la jantele de pe masina...un pret?
daniellu
Sa-mi zici si mie daca ti-au incaput jantele astea si cu ce cauciucuri pe Laguna 1 ptr. ca mie jante pe 17 cu anvelope 205/50/17 imi atingeau in prag la viraje.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.