Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Diverse
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
renault megane
1. Suport schiuri Mont Blanc – pentru 4 perechi = 250 lei
2. Schiuri Rossignol (lungime 1,80 m) cu legaturi Rossignol si bete de schi Rossignol = 250 lei
3. suport bicicleta cu prindere pe barele transversale = 250 lei. bonus un suport agatat bicicleta de perete.
4. Covorase mocheta megane sedan echiparea privilege = 150 lei
5. Doua telefoane fixe (unul cu fir - Teleton si altul fara fir), prize de telefon, sonerie de exterior, cabluri de diferite lungimi s.a. = 150 lei
6. Masa de rectificat - dimensiuni 400x400 mm, bonus o cutie de pasta aprox. 0,5kg = 250 lei
7. Motor electric trifazat 3,4 kw = 250 lei
8. Forma de aluminiu – diametru 245 mm și latimea 40 mm (am facut-o pentru o roata de curea) = 100 lei
9. Dispozitiv de masurat ovalitatea cu ceas comparator (Ø40, citire 0,01mm, carcasa metalica cu semne de toleranta, tija Ø8 H6, afisaj rotativ din inel exterior) = 150 lei
10. Mandrina MG 13, fara cheie de strangere = 50 lei
11. Cupla 380C, 32A = 50 lei
12. Carlig remorcare renault megane sedan = 600 lei
renault megane
accept si schimburi cu diverse. rog oferte pe forum
renault megane
sus
renault megane
preturi negociabile
renault megane
1. Suport schiuri Mont Blanc – pentru 4 perechi = 250 lei
2. Schiuri Rossignol (lungime 1,80 m) cu legaturi Rossignol si bete de schi Rossignol = 250 lei
3. suport bicicleta cu prindere pe barele transversale = 250 lei. bonus un suport agatat bicicleta de perete.
4. Covorase mocheta megane sedan echiparea privilege = 150 lei
5. Doua telefoane fixe (unul cu fir - Teleton si altul fara fir), prize de telefon, sonerie de exterior, cabluri de diferite lungimi s.a. = 150 lei
6. Masa de rectificat - dimensiuni 400x400 mm, bonus o cutie de pasta aprox. 0,5kg = 250 lei
7. Motor electric trifazat 3,4 kw = 250 lei
8. Forma de aluminiu – diametru 245 mm și latimea 40 mm (am facut-o pentru o roata de curea) = 100 lei
9. Dispozitiv de masurat ovalitatea cu ceas comparator (Ø40, citire 0,01mm, carcasa metalica cu semne de toleranta, tija Ø8 H6, afisaj rotativ din inel exterior) = 150 lei
10. Mandrina MG 13, fara cheie de strangere = 50 lei
11. Cupla 380C, 32A = 50 lei
12. Carlig remorcare renault megane sedan = 600 lei
Leo0608
stai cumva prin Timpuri Noi/Tineretului?
renault megane
răspuns: nu. o fi bine? o fi rău? nu știu. glumesc desigur. toate cele bune!
renault megane
preturi negociabile. schimb cu diverse.
renault megane
pentru doritori accept si schimburi
renault megane
up
7vladimir
Salut, carligul de remorcare se potriveste pe Megane 2 Sedan 2007 . Daca da, te rog sa faci o poza cu carligul din lateral.
Multumesc
renault megane
da, carligul a fost montat pe un megane sedan din 2007. din pacate nu pot posta prea curand alte fotografii. multumesc mult pentru intelegere. as prefera insa, daca esti interesat, sa-l vezi in marime naturala.
7vladimir
pot sa-ti ofer in schimbul carligului urmatoarele:
- trusa scule in geanta cu fermuar. ( stare perfecta )
- lanturi iarna nr. 70 pentru logan . ( stare perfecta )
- patine gheata reglabile negre marca ROXA mas. 37 - 41 ( stare perfecta )
- trening barbati culoare negru cu rosu , marca Puma mas. XL ( nou cu eticheta )
Poze pot sa-ti trimit maine dimineata.

renault megane
multumesc mult pentru oferte, dar:
- trusa de scule nu ma intereseaza (ps. daca vrei sa vezi ce inseamna o trusa de scule iti arat eu);
- lanturile de zapada nu se potrivesc la masina mea, respectiv megane;
- patinele au nr. max 41, iar eu la picior masor 43;
- trening, de regula, nu port.
cu respect
renault megane
prefer o bicicleta. astept oferte
renault megane
gps?
renault megane
up
renault megane
DSLR?
renault megane
sus
renault megane
schimb cu anvelope de vara
renault megane
sus
SmokinRoger
Salut,

Ce model este suportul de schi?
SmokinRoger
Merci.
Din pacate nu prea e compatibil cu ce bare am eu,
renault megane
nu stiu ce bare transvesale ai tu dar pe cele care le am eu (originale renault) suportii vin perfect. cu respect
renault megane
up
renault megane
preturi negociabile
77vladimir
Salut, pot sa iti o ofer o bicicleta DHS in schimbul carligului de remorcare.
renault megane
mai multe detalii te rog: dimensiuni, de cand o ai, s.a. pe care le consideri necesare
renault megane
up
77vladimir
DHS Mountain Cat, 18 viteze , cadru de aluminiu, culoare gri, 26" jante duble DHS , telescoape pe fata si pe spate, frane fata-spate DHS, echipata Shimano la schimbatoarele de viteze, foarte rezistenta, ideala pentru teren accidentat cat si pentru oras.
Daca se poate te rog sa postezi o poza din lateral cu carligul de remorcare , ma intereseaza cum are prinderea in suruburi sau sudura.
Multumesc.
renault megane
de bratele latrerale sunt sudate piulite. suruburile trec prin lonjeroane si se prind in ele.
77vladimir
Eu cred ca e cea mai buna oferta care ai avut-o pe carligul de remorcare in ultimul an. Te rog sa imi spui daca esti de acord cu schimbul "bicicleta-carlig"
renault megane
scuza-ma, dar nu am stat sa contabilizez ofertele primite. in plus vremea de afara a facut sa ma gandesc la un schimb cu o sanie nu cu o bicla.
sa revenim la problemele noastre: nu ma avantajeaza schimbul cu tine. in principal datorita faptului ca prefer o bicicleta clasica (p.s. nu mai sunt atat de tanar). o alta problema ar fi legata de trocul bicicleta - carlig. egalitatea nu-i perfecta. cu ce cer pe carlig imi iau o bicicleta noua ca a ta.
renault megane
up
renault megane
sus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.