Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: proiectoare supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
razvan_78
Buna ziua! Am bara fata sparta, si m-am hotarat sa o schimb. Avand in vedere ca voi pune una noua vreau sa-i montez si proiectoare, pt ca a mai avut dar s-au spart in timp odata cu bara, am cautat pe net si am gasit dar foarte scumpe 100 lei bucata. Stie cineva daca se potriveste alt tip de proiectoare am mai gasit unele din polonia mult mai ieftine dar nu stiu daca se potrivesc adica ce dimeniuni au. Va multumesc!
BoR
Se potrivesc perfect cele de Nova, care se gasesc pe la 60-70ron. Cele originale DSN se gasesc si pe la 80ron/bucata.
Cele afetrmarket, chiar daca se potrivesc in acele lacasuri, este posibil sa nu disperseze lumina corect.
Mate0
Am si eu aceeasi problema, am bara fata cam sparta, inclusiv proiectorul fata stanga si lampa de semnalizare dreapta fata - deh, incepator, gardul se misca cand parchez eu smile.gif).

Si proiectorul si lampa de semnalizare inca functioneaza, e sparta doar sticla/plasticul de protectie (nu stiu daca are vreun nume special, poate dispersor??). Am gasit turcesti la 20 lei noi sau 50 lei de la dezmembrari.

Ce mi-ati recomanda, sa iau turcism nou sau "original" vechi? Oare merge schimbat doar plasticul ala (daca-l gasesc de cumparat separat) sau trebuie schimbat tot sistemul?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.