Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] piese UPGRADE Dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
selcosmin
1. suporti motor + motor complet + instalatie + ecu 150CP, cod ABF montate in special pe Golf III GTI - 1300
2. Instalatie GPL secventiala BRC cu butelie+ECU+cabluri+plaman+injectoare schimbate (au fost injectoare BRC de culoare albastra, le-am schimbat cu cele de culoare portocalie pentru putere mai mare), aproape completa intrucat mai trebuie comanda - 900
3. cutie Renault 21 cu suporti si carcasa pentru motor de VW + planetare - 400 (daca se ia cu tot cu motor 1500 pachetul)
4. Set: cutie VW passat diesel model 1984 + planetare + disc ambreiaj+placa+suporti cutie+ alti suporti pentru motor + cablu ambreiaj + electromotor + altele(piesele asa le-am cumparat si eu la randul meu) - 850
5. Punte spate cu discuri R18 Turbo reconditionata - 450
6. Sistem franare fata de Renault Megane + adaptare discuri de 280 mm - 350
7. Arcuri si amortizoare sport spate -200 lei ambele
8. Arcuri si amortizoare fata intarite
9. Fuzeta fata 4 prezoane (modificata din 5) - daca se dau la pachet cu amortizoare si arcuri - 200 lei partea
10. Punte spate cu tamburi mari -150
11. Alta cutie Renault 21 de diesel - tinand cont este doar desfacuta, nu s-a scos nimic din ea - 200, negociabil
12. Scaune BMW tapitate + tapiterie interior + banchete spate - aceeasi culoare - aici depinde...
Mai sunt si alte piese, dar nu imi vin acuma in minte.

Transportul prin curierate rapide se va efectua numai dupa ce cumparatorul imi va trimite banii de transport. De ce? Pentru ca nu am de gand sa dau milioane pe transport din banii mei si sa imi vina coletele inapoi.
Prin posta este cel mai ieftin.
De asemenea se mai pot ridica de la domiciliul meu sau in caz ca ne punem de acord prin alta modalitate.
Unde se poate negocia, se va negocia, unde nu, va rog nu insistati. Stiu ce bani am dat pe piese, cu toate ca unele nici nu le-am montat pe masina, dar asta e.
Pentru detalii telefon 0766242288, dar de preferat 0726391494, mess: selcosmin, mail:selcosmin@yahoo.com sau PM.
selcosmin
valabile.
selcosmin
nu prea va plac....
selcosmin
valabile
bashtalu
electromotorul e bun de dacie 1310 carburatie?
Lde 2100
Salut.O bara antiruliu fata de Renault 18 ai?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.