Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] VOUCHER RABLA 2013 - 490 LEI - BUCURESTI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
MicDeStatura
Vand urgent VOUCHER / TICHET RABLA 2013

- > nu sunt intermediar, sunt propietarul rablei ce a fost dusa la casat
- > aveam de gand sa folosesc voucherul pentru achizitionarea unei masini noi insa planurile s- au schimbat. . .
- > oferta este valabila o saptamana, mai precis trebuie inregistrat la dealer-ul auto pana Miercuri, 28 Aug 2013;

Locatie: BUCURESTI, Sector 2, Iancului.

POT TRIMITE ORIUNDE IN TARA CU FAN COURIER.
OFER SI CER SERIOZITATE!

Multumesc,
Alexandru - 0722. 137. 236
StefanT
Atentie, el trebuie validat pana la data expirarii. Daca expira miercuri si persoana se prezinta cu el la dealer marti, va avea o surpriza.
MicDeStatura
Hmm... Stefan, sincer nu stiu cum functioneaza treaba cu validarea, dar astazi am trimis nevasta la Hyundai Expozitiei de mana cu un posibil client care m-a gasit pe okazii, au verificat impreuna voucherul cu dealerul, totul a fost OK, dar clientul nu a avut fiscal scos asa cum au cerut cei de la Hyundai - nu am idee de ce i-au cerut fiscal lui in primul rand - si a ramas ca scoate luni pentru ca astazi la DITL era deja inchis la 15... pana una alta voucherul este in continuare la vanzare...
Daca voucherul s-a validat sau nu cu ocazia verificarii in sistem la Hyundai nu am idee...
StefanT
E o masura supliementara de protectie, cand cel care cumpara masina noua nu e acelasi care a casat masina. Acesta din urma a scot fiscal cand a radiat masina, daca tot el ar cumpara masina noua, nu ar mai fi nevoie. Dar cum difera....

Bafta, pretul ar fi fost fain!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.