Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] cric original si far complet stg.
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
betamax
Cricul incape in cavitatea rotii de rezerva. 80 lei.
[attachmentid=1627903488]

Farul si lampa de semnalizare contin becurile aferente si motorasul de reglare a inaltimii. 120 lei.
[attachmentid=1627903489] [attachmentid=1627903490]
betamax
up
betamax
up
betamax
up
betamax
up
betamax
dup !
betamax
...
betamax
up
betamax
up
Cristi1980
care e ultimu pret ptr cric?
betamax
Sugereaza tu. Eu mi-am spus pretentiile.
betamax
up
betamax
up
betamax
Cricul incape in cavitatea rotii de rezerva. 80 lei.

Farul si lampa de semnalizare contin becurile aferente si motorasul de reglare a inaltimii. 120 lei.
betamax
Eventual schimb cu piese de Rx4.
betamax
Cricul se foloseste la ridicarea masinii, cand n-ai alta treaba. Farul lumineaza, semnalizatorul semnalizeaza. Daca mai sunt nelamuriri, intrebati.
betamax
Sau schimb.
betamax
up
betamax
up
betamax
up
tunderbird
50 lei pe cric, este OK?
betamax
70 ultimul pret. La "UP"-urile ce vor urma pretul va fi tot de 80 lei.
tunderbird
Ok! 70 lei pentru tot kitul din poza.

Cum facem sa ne intalnim?
betamax
Bon. Kit-ul de care zici contine cricul, mandravela aferenta si o chestie de sarma pentru scos capacul rotii (ca sa n-avem alte vorbe). Daca ai drum prin Pitesti, livrarea e simpla. Daca nu, voi gasi o cale sa-l trimit la Bucuresti (nu prin curier sau posta, ca nu sunt dispus la cheltuieli suplimentare), dar va trebui sa te deplasezi in zona Turnu Magurele (sector 4) sau IMGB sa-l iei. O sa-ti trimit PM.
tunderbird
Mai contine si chestia aia neagra din polistiren expandat in care se aseaza toate acareturile enumerate de tine, adicatelea absolut tot ce se vede in poza (inclusiv mansonul galben din plastic care imbraca manerul "mandravelei".

IMGB ar fi perfect... in apropiere am biroul si ne putem intalni lejer.
Astept sa-mi dai de stire!

Multumesc!
betamax
Bineinteles ca si polistirenul... ala face juma' din bani (vorbesc serios), fara el e ca si cum ai avea un cric oarecare. Deci se vinde exact ce e in poza.
betamax
Hai cu faru' si semnalu' ! Cricul e rezervat pana gasesc o cale sa-l trimit la bucale.
tunderbird
QUOTE(betamax @ 18 Oct 2013, 16:36)
... Cricul e rezervat pana gasesc o cale sa-l trimit la bucale.
*



Eu il astept. smile.gif
betamax
Criculetele a ajuns la Bucuresti. Raman farul si semnalul, la care se mai aduga inca un motoras de reglare, de la celalalt far.
betamax
Vand faru' din Constanta. Bonus statuia lui Ovidiu.
betamax
Faru' din Constanta s-a dat. La fel si cricu'.

A ramas farul stanga de reno + lampa de semnalizare + motorase reglaj.
betamax
Far reno + motoras = 120 lei
betamax
Fare si motoare.
betamax
Far Megane 1.
betamax
Far reno + motoras = 120 lei
betamax
valabil
betamax
Valabil faru' si semnalu'.
betamax
Far stg. pt. Megane 1 sau Scenic 1. Plus semnalizatorul aferent. Motorasul de reglare a farului e bașca.
betamax
A mai aparut un cric. Tot original si tot cu polistirenul aferent. Deci :

poze
betamax
Deci, cric original Scenic1 si far (stg) + semnalizator (tot stg., tot de Scenic1) + motoras reglare inaltime far.
betamax
Cric original Scenic1 si far (stg) + semnalizator (tot stg., tot de Scenic1) + motoras reglare inaltime far.
betamax
Inca valabil.
betamax
Cric original Scenic1 si far (stg) + semnalizator (tot stg., tot de Scenic1) + motoras reglare inaltime far.
betamax
Cric original Scenic1 si far (stg) + semnalizator (tot stg., tot de Scenic1) + motoras reglare inaltime far. Negociez.
betamax
Valabil. Reduc pretul farului.
betamax
Cric original Scenic1 si far (stg) + semnalizator (tot stg., tot de Scenic1) + motoras reglare inaltime far. Negociez. Sau schimb.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.