Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Pachet consumabile Dacia 1310, Nova, Solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
aditza579
Pachet Dacia 1310 - Bujii (Champion), filtru aer, filtru benzina, filtru ulei, ulei (15W-40) mai ieftin - 132 Lei.
Bujii (Champion), filtru aer, filtru benzina, filtru ulei (MANN), ulei (10W-40) Mobil - 180 Lei.

Pachet Dacia Nova (1.6) - Filtru aer, bujii (BERU), filtru benzina, filtru ulei, ulei (15W-40) mai ieftin - 154 Lei.
Filtru aer, bujii (BERU), filtru benzina, filtru ulei (MANN), ulei (10W-40) Mobil - 200 Lei.

Pachet Dacia SuperNova - Filtru aer, filtru combustibil, filtru ulei (MANN), ulei (10W-40) Mobil - 185 Lei.

Pachet Dacia Solenza - Filtru aer, filtru combustibil, filtru ulei (MANN), ulei (10W-40) Mobil - 185 Lei.

Pachet Dacia Logan (1.4) - Filtru aer, filtru combustibil, filtru polen, filtru ulei, ulei (10W-40) Mobil - 210 Lei. (optional se poate da si alt ulei dar va diferi un pic pretul)

Pachet Dacia Logan (1.6) - Filtru aer, filtru combustibil, filtru polen, filtru ulei, ulei (10W-40) Mobil - 210 Lei. (optional se poate da si alt ulei dar va diferi un pic pretul)

Pachet Dacia Logan (1.5) - Filtru aer, filtru polen, filtru motorina (mai ieftin), filtru ulei, ulei (5W-30) Mobil - 322 Lei.
Filtru aer, filtru polen, filtru motorina, filtru ulei, ulei (5W-30) Mobil - 358 Lei.

Preturile sunt informative (am ales producatori medii spre buni pentru produse). Daca se doresc informatii pentru cele mai bune produse, nu ezitati sa intrebati. Am si kit-uri de distributie si cam orice piese de pe aceste masini. Eu zic ca preturile sunt competitive. Nu ezitati sa ma contactati.
aditza579
Sus.
Iulikk
Ca idee, solenza nu are filtru de combustibil.
aditza579
Greseala mea, Solenza il are in pompa, SuperNova il are separat si eu am copiat totul de la SuperNova. In cazul asta scazi 24 Lei de la Solenza si pretul total devine 161 Lei.
Iulikk
Kit de ambreiaj pt solenza pe benzina ai? Stii cumva daca se potriveste cel de la Logan 1.4?
aditza579
Sus. Multe piese, preturi foarte rezonabile.

L.E.: Iulikk, ai PM.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.