Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Opel Meriva 2007 1.7 CDTI 101 CP
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
doctoru1980
Salutare,

Asa cum spune si titlul vand Opel Meriva 1.7 CDTI 101 CP. Masina este din 2007 si are 146.000 km, inmatriculata in Romania in luna iunie 2013. Are aer conditionat, geamuri electrice fata, ABS, ESP, radio CD MP3 cu comenzi pe volan, volan reglabil din piele, geamuri heliomate pe spate de fabrica. Masina este intr-o stare tehnica excelenta, dar are unele elemente de caroserie revopsite, de aici si pretul mai ieftin. Taxa de inmatriculare achitata, pentru doritori se poate scoate certificat de la ANAF.
Pentru informatii suplimentare ma puteti contacta la tel : 0723274637 sau 0761828713
MyKe89
Proiectoarele de ceata unde sunt? Comanda exista in stanga bordului.
h_a_c_k_e_r
Certificatul de la ANAF trebuie sa il scoti obligatoriu. Fara ala, cumparatorul nu poate inscrie masina pe numele lui.
doctoru1980
@MyKe89 proiectoarele nu mai sunt pentru ca bara fata a fost inlocuita si nu au mai fost puse altele. Atentie asa am cumparat masina, eu nu am inlocuit nimic pe ea! Cum am precizat mai are unele piese de caroserie revopsite de aici si pretul mai mic. Proiectoarele se pot pune fara probleme
@h_a_c_k_e_r bineinteles ca certificatul este obligatoriu pentru inmatriculare dar as prefera sa-l scot daca intradevar o persoana este interesata de masina nu inainte. Pana atunci pot pune aici o copie dupa chitanta cu care am achitat taxa.
Up cu masina pret nou 4050 euro!
doctoru1980
Up!
doctoru1980
Up! 4000 euro.
AMZ
QUOTE(h_a_c_k_e_r @ 2 Sep 2013, 02:59)
Certificatul de la ANAF trebuie sa il scoti obligatoriu. Fara ala, cumparatorul nu poate inscrie masina pe numele lui.
*



doar o mentiune...pentru inmatriculare cumparatorul trebuie sa scoata aceea adeverinta, eu am incercat la ANAF sec.2 sa cer pt.auto personal si nu au vrut sa-mi primeasca actele.sorry pt.interventie...spor la vanzare!
doctoru1980
Up!
doctoru1980
Up!
doctoru1980
Up!
doctoru1980
Up!
doctoru1980
Up!
doctoru1980
Up!
doctoru1980
up! 4000 de euro
doctoru1980
Up
doctoru1980
S-a vandut, se poate inchide.

Multumesc pentru gazduire!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.