Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]: Megane 2.2, 3 usi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Andrei cel suparat
Masina este in conditie buna. Motor Diesel 1,5 dci, 86CP, Euro 4, interior full piele original (inclusiv usi, volan, cotiera, burduf si maneta schimbator de viteze) de la modelul F1 (scaune Recaro sport): l-am gasit in Anglia, l-am adus si montat cu manutele mele ! Jante aluminiu Reinastella cu cauciucuri de vara 16"+ jante de otel cu cauciucuri de iarna 15" si capace originale Renault. Inca doua Reinastella SH de rezerva, Cruise control, aer conditionat manual, geamuri electrice. Al doilea proprietar (primul proprietar in Romania). Eleron superior hayon original Renault, nou ( nevopsit si nemontat pe masina ). Proiectoare noi, nemontate pe masina. Taxa de prima inmatriculare platita.
O sa-i fac, la cerere, mai multe poze si, eventual, mai bune !
Pret : 5300 EUR.

Scuze, e data si pe Auto.ro si acolo anul fabricatiei si Km. sunt trecuti la rubrici separate. Deci : 2007 si 130.000 !

10 Sep 2013, 20:15:
Up !
Andrei cel suparat
Si up !
#Dino
Salut, bara fata e revopsita? Daca da, de ce?
Andrei cel suparat
QUOTE(kissfm @ 13 Sep 2013, 11:17)
Salut, bara fata e revopsita? Daca da, de ce?
*


Atat bara din fata cat si bara din spate sunt revopsite pentru ca sunt noi-noute ( N-a franat un Matiz la statia de plata de la Cernavoda si mi-a crapat ambele plastice ). Deasemenea un far e nou si un stop e nou si el ! Sa traiasca asigurarile !

16 Sep 2013, 09:51:
Aaaa, am uitat : si cele doua bandouri negre sunt noi-noute !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.