Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane 2.2 1.6 16V 100CP
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
centurion
Vand Renault Megane bicorp, echiparea Dynamique, 1.6 16V 110 CP, an de fabricatie (noiembrie) 2007. Taxa de prima inmatriculare a fost platita si nerecuperata.
Sunt singurul proprietar, masina a fost cumparata de noua. Nici un accident.
Toate interventiile & reviziile au fost facute doar la Renault; istoric verificabil la Renault, carte de service, facturi pastrate. Km acum : 125.000.

Dotarile masinii :

- Airbag-uri laterale torace pentru locurile din fata
- Airbag-uri frontale adaptabile pentru sofer si pasager (cu posibilitatea de deconectare manuala a airbag-ului pasager)
- Aprinderea automata a luminilor de avarie in cazul unei franari de urgenta
- A.B.S. cu repartitor electronic de franare E.B.V.+ A.F.U. (Asistenta la Franarea de Urgenta)
- Pachet "Drumuri dificile"
- Airbag-uri laterale cap pentru locurile din fata si din spate
- Centuri fata in 3 puncte, cu reglare pe inaltime, pretensionare si limitator de efort
- Centuri laterale spate in 3 puncte, cu pretensionare si limitator de efort
- Centura centrala spate in 3 puncte, cu limitator de efort
- Sistem Isofix de prindere a scaunului copil pentru locul pasagerului din fata si cele laterale spate
- Tetiere fata reglabile pe inaltime
- Imobilizator electronic codat
- C.A.R. (Inchiderea automata a usilor, portbagajului si a trapei pentru carburant la demaraj)
- Directie asistata electric variabila
- Volan reglabil pe inaltime si in profunzime
- Computer de bord cu 6 functii: distanta parcursa, viteza medie, autonomia de carburant, consum total/mediu/instantaneu
- Semnal sonor pentru uitarea stingerii farurilor, centurii de siguranta, nivelul minim de carburant, alerte rosii
- Faruri dublu optice reglabile pe inaltime cu ajutorul comenzii plasate pe tabloul de bord
- Stergatoare parbriz cu 2 viteze si cadenta variabila
- Stergator luneta cu activare automata la mersul cu spatele
- Functia "Follow me home"
- Inchidere centralizata si demaraj cu card
- Blocare electrica a usilor spate
- Geamuri si parbriz cu tenta
- Bare de protectie si oglinzi in ton cu caroseria
- Parasolar pentru sofer si pasager cu oglinda pentru machiaj
- Scrumiera mobila (cu posibilitatea de plasare pe consola, in panourile usilor)
- Trapa pentru carburant cu deschidere integrata
- Scaun sofer cu reglare pe inaltime
- Bancheta spate rabatabila si fractionabila 1/3-2/3
- Trape sub locurile din fata
- Spatiu de depozitare deschis in partea centrala din fata
- Tabliera spate mobila
- Proiectoare de ceata
- Oglinzi retrovizoare electrice si degivrante, asferica pe partea soferului
- Geamuri electrice fata si spate, cu impuls si sistem anti-prindere
- Scaun sofer cu reglare lombara
- Volan imbracat in piele
- Tempomat si limitator de viteza
- Spatiu de depozitare inchis in cotiera din fata
- Spatii de depozitare inchise sub cotierele usilor din fata
- 4 jante din aluminiu 16 tip Tuxedo
- Pack CLIMATIQUE:Aer conditionat cu reglaj automat+senzor de ploaie si lumina
- Pack XENON:Faruri cu Xenon cu inaltime adaptabila si sistem de spalare
- Vopsea metalizata
- Baghete laterale si insertii in barele de protectie in ton cu caroseria (implica obligatoriu vopsea metalizata)
- Airbag-uri laterale torace pentru locurile din spate
- Radio CD cu MP3 si satelit de comanda



Accept orice verificare in reteaua de service Renault. Masina este in Bucuresti.


Preturi (negociabile):
- 5000 euro cu rotile de vara (jante de aliaj Tuxedo de 205 + pneuri Continental Premium Contact 2)
- 5250 euro cu suplimentar : roti de iarna (jante de aliaj de 195 + pneuri Goodyear Ultragrip 7)

Pentru orice informatii, ori aici ori pe privat.

Rog si ofer seriozitate.

18 Sep 2013, 21:45:
Am vazut o eroare in titlu: 110 CP si nu 100CP.
centurion
up
centurion
up
ritter
Un UP de la mine. Masina se vede ca este ingrijita. O sa-ti sara multi in cap ca exagerezi cu pretul dar este unul corect pentru o masina pe care o iei si pleci in concediu a doua zi. BAFTA.
centurion
Multumesc.
Am avut grija de ea, totul este transparent dpdv istoric, pentru inlaturarea oricarui dubiu eu insist sa merg, cu cel care va dori sa cumpere, la orice service Renault pentru verificare. Pretul cerut nu mi se pare exagerat in conditiile astea.

21 Sep 2013, 18:30:
Acum am vazut in semnatura ta ca si tu vinzi masina. Bafta la vanzare!
centurion
up
centurion
up
centurion
up
centurion
up
centurion
up
centurion
up.
Intre timp, 126.000 km.
centurion
up
centurion
negociabil
edboy
Mesaj pt administratori: mi-am facut cont ca sa pot contacta acest user si cand vreau sa ii trimit un PM primesc urmatorul mesaj

You don't have enough posts to access the PM system. Please contact an administrator for more details.

Felicitari !! Super sistem aveti aici pe forum (a se citi sistem de 2 bani).

@Centurion: trimite-mi te rog un mesaj cu un nr de telefon sau mail sa putem vorbi un pic despre masina.
centurion
Duminica si luni o vor vedea 2 persoane. Daca nu voi bate palma cu nici una dintre ele, iti voi da un nr de contact ca sa discutam.

Trebuie ca sa ai un minim de postari (nu stiu exact cate) ca sa poti trimite mesaje pe privat.
centurion
Am batut palma pentru masina.
O dau cu jantele & pneurile de vara. Voi face un topic separat pentru jantele & pneurile de iarna.

Se poate inchide acest topic. Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.