Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Laguna 2 1.8 16V an 2001 taxa 0
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lmsdriver
De cand am nimerit-o ma tot gandesc ca e cam grasa pentru mine in ciuda dragostei la prima vedere wub.gif . Si asa ma tot loviesc cu capu intre 2 pereti pana acum cand m-am decis. 053.gif

Asadar si prin urmare vand o Laguna 2 cu motor de 1.8 16V 120CP 88kW PRIVILEGE Euro 3

Nascuta in 2001, cu culoarea gri cometa
Adusa din Germania si inscrisa in Romania in 2007
Fost proprietar angajat Apan up.gif
Kilometri cat se poate de reali putin peste 140 000

Dotari are asa : ABS,ESP,servo hidraulica, interior semi-piele gri,sintetizator vocal, perna de airbaguri, cotiera fata-spate, torpedou frigorific, aer conditionat climatronic Bi-Season, radio-cd original, alarma, oglinzi electrice si incalzite rabatabile, senzori de ploaie, jante originale din aliaj,proiectoare ceata, inchidere centralizata si cam atat.

Masina are carte service si are seria de sasiu VF1BG0M0525411755.

excl.gif Taxa nu a fost recuperata, nu se plateste nimic. excl.gif

Accept variante ( nu mai jos de anul ei sleep.gif ) la pretul de 3500 euro. Deci astept oferte.

La vanzare pretul e de 3300 euro negociabil ! Masina se poate vedea in Braila !

TELEFON : 0764 765 612

19 Sep 2013, 21:48:
rolleyes.gif
lmsdriver
Up cu ea !
lmsdriver
3100 usor negociabil ! schimb cu bicorpuri sau masini mai mici ca pentru bucuresti !
geooox
io nu inteleg asta ... e grasa da e dragoste la prima vedere ... ori e grasa si nu ori e dragoste si da !!!! scuze dar n-am putut sa ma abtin ... free up !
lmsdriver
mersi pt up ! 3000 euro fix
(grasa adica e prea mare)
lmsdriver
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.