Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] renault megane 2.1 benzina 45400km
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
msn2
salut!

vand masina parintilor: megane sedan 2.1 2005, 1,6l 115cp euro3, taxa 1500euro!

masina e in stare f buna, are 45.400 km reali! biggrin.gif

dotari: clima, jante pe 16 cu anvelope conti premium contact5 noi, 4 geamuri electirce, senzori lumina si ploaie, oglinda int antiorbire, cele ext electrice si incalzite.

distributia a fost facuta anu asta, revizia august 2013, placute frana noi, stare vopsea ff buna, interior fara uzura pronuntata

toate piesele de caroserie sunt originale, masina nu a suferit decat vreo 2 avarii minore

data fabricatiei 2005.

LOCATIE: GALATI

PRET 3250 NEGOCIABIL
taxa mediu: 1500euro

TEL: 0745084984[B]
msn2
up!
adrianady
esti singurul proprietar ? masina a fost adusa din strainatate?
msn2
masina a fost achizitionata noua, prin rcileasing, pe persoana fizica, de parintii mei, la finalul leasingului a fost inmatriclata pe mumele utilizatorului.

deci un singur proprietar, persoana fizica din 2005 pana acum, de aceea garantez ce am scris mai sus c privire la kilometrii reali.

altfel masina de 8 ani si 45mii de km "declarati" mai gasesti doar la samsari. smile.gif
adrianady
da, asa este, greu gasesti o masina la km astia, nu pot trimite pm... stiu pe cineva care este interesat sa cumpere masina, te contactez maine seara daca e interesat de acest model, stiu ca vroia un megane decapotabil ...
msn2
up
msn2
dupa ce am fost cu ea prin targ se pare ca cea mai mare problema sunt kilometrii prea putini....

deci: la cerere se pot da inainte, 80-90k km, sa para mai reali smile.gif
msn2
up!
finu
QUOTE(msn2 @ 26 Sep 2013, 22:12)


altfel masina de 8 ani si 45mii de km "declarati" mai gasesti doar la samsari. smile.gif
*



se mai gasesc , stai linistit smile.gif
a mea de ex. e din 2002 cu 60k km la bord.
nu ma crede nimeni, dar nu-mi pasa.

spor la vanzare !
msn2
ai avut gura poleita: S-A VANDUT!! smile.gif

Se poate inchide!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.