Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Megane 1 coupe
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alexc_par
Vand renault megane 1 coupe,fabricatie 2000,1.4 16v,230.000 km,inmatriculata in 2007 in Romania,taxa mediu platita si nerecuperata,winter paket parbriz,scaune si oglinzi incalzite,fara A/C,trapa si toate 4 geamurile electrice,baterie noua in garantie,jante aliaj 15' cu cauciucuri de vara absolut noi cu garantie,baterie noua cu garantie,jante otel 14' cu cauciucuri iarna uzate cca 35%,ITP valabil 05.2015.Masina arata si merge bine,se vinde devenind a treia masina a familiei.Necesita schimbat discuri si placute frana.Ideala pentru o doamna/domnisoara incepatoare.Pretul este de 1500 euro pentru cine doar intreaba!!!Altfel usor negociabil.Pot fi contactat oricand la 0721244241 sau 0762646225.Mai ofer si o bara spate de origine nou-nouta in tipla,un rulment fata nou in cutie,un set de bucsi cu codul TD546W si unul cu codul TD528W,de asemenea noi in cutie,sonda lambda SH si toba catalizatoare SH.
ecs17
QUOTE(alexc_par @ 28 Sep 2013, 10:18)
Vand renault megane 1 coupe,fabricatie 2000,1.4 16v,230.000 km,inmatriculata in 2007 in Romania,taxa mediu platita si nerecuperata,winter paket parbriz,scaune si oglinzi incalzite,fara A/C,trapa si toate 4 geamurile electrice,baterie noua in garantie,jante aliaj 15' cu cauciucuri de vara absolut noi cu garantie,baterie noua cu garantie,jante otel 14' cu cauciucuri iarna uzate cca 35%,ITP valabil 05.2015.Masina arata si merge bine,se vinde devenind a treia masina a familiei.Necesita schimbat discuri si placute frana.Ideala pentru o doamna/domnisoara incepatoare.Pretul este de 1500 euro pentru cine doar intreaba!!!Altfel usor negociabil.Pot fi contactat oricand la 0721244241 sau 0762646225.Mai ofer si o bara spate de origine nou-nouta in tipla,un rulment fata nou in cutie,un set de bucsi cu codul TD546W si unul cu codul TD528W,de asemenea noi in cutie,sonda lambda SH si toba catalizatoare SH.
*



care is alea 4 geamuri electrice? unsure.gif
Vallybz
inclusiv geamurile spate se deschid....dar in exterior wink.gif
hellcat
Sunt coupe-uri care au si geamurile spate actionate electric. Geamul pivoteaza cca. 5 cm in exterior ajutat de un motoras.
ecs17
Foarte tare, habar n-aveam smile.gif
alexc_par
salut Vallybz! Nu pot trimite PM,asa ca iti raspund aici: imi pare rau,schimbul asta m-ar fi avantajat inainte sa vreau sa vand masina.In plus s-ar putea ca azi sa se dea...
Multumesc oricum!
barbus
Sant mahnit ! Sambata seara trimit SMS initiatorului topicului (era cam 22,40,,,,,,si am considerat ca nui asa urgent), duminica dimineata ma "linisteste" ca mai e anuntul valabil si urmeaza sa vorbimb luni, el fiind plecat din localitate. Luni dimineata il sun si vorbesc cu el,ai spun ca-s din Maramures si ma intereseaza serios achizitia masinii, vorbim si ramanem intelesi ca imi poate retine maisna pentru cam o saptamana(neputand sa-mi iau liber de la munca pentru ca colegul e in concediu si nui cine sa-mi tina locul) si pot sai trimit un avans din pretul masiniipe un cont in bancasi arat ca sant serios in privinta achizitiei. Ramanem stabiliti ca mai vorbim si dupa cateva ore imi trimite SMS ca a vandut masina unui feioras in defavoarea mea. Cum plm vorbim una si facem alta? Saftul meu e sa nu mai faci tocmeala veci cu un morosan, ca asta nui saga !

Oricum NU ma voi simtii mai bine dupa cele scrise,dar asa mi-a venit mie acum. mad.gif

Si chiar imi place masina !
alexc_par
S-a vandut ..se poate trece la arhiva.

In replica pentru colegul barbus..Omu' venise cu banii in buzunar si a oferit mai mult decat am cerut!!! ce era sa fac??sa-l iau la goana??? Mi-am cerut scuze pentru pseudo-incurcatura creata..cei care sunteti mai departe de 600 km sunteti cu mai mult simt..la Bucuresti stapanul e banu' si nu prea dam vrabia din mana pe cioara de pe gard!

Cu stima!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.