Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dezmembrez Megane 2 Break 2005 1.6 16V
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ali3n_cop
Atasez cateva poze cu masina. Este modelul Privilege si o dezmembrez pentru ca nu doresc sa o inmatriculez.
dadoshel
jante+ anvelope?
ce uzura au anvelopele si ce dot? sunt de vara presupun
Diac
Rezerva e aliaj sau tabla?
ali3n_cop
QUOTE(dadoshel @ 1 Oct 2013, 11:34)
jante+ anvelope?
ce uzura au anvelopele si ce dot? sunt de vara presupun
*

Jantele 16" cu anvelopele de vara s-au dat azi dimineata. Mai am un set de anvelope de iarna Vredestein pe 205/55/16 Dot 08 uzura 40% si un set de anvelope de vara Good Year pe 15" uzura 20%.


QUOTE(Diac @ 1 Oct 2013, 11:46)
Rezerva e aliaj sau tabla?
*

Rezerva pe 16" era din aliaj si s-a dat azi dimineata, mai am o rezerva Continental cu janta de tabla pe 15".
allexey
Proiectorul stanga fata? Din poze pare intreg. Lasa niste date de contact ca unii dintre noi nu pot da PM.
Tossi
Oglinzile + butonul din habitaclu la ce pret le dai?

Are ESP? - pret pentru unitatea ABS/ESP si senzorul de sub cotiera?
ali3n_cop
QUOTE(allexey @ 1 Oct 2013, 13:42)
Proiectorul stanga fata? Din poze pare intreg. Lasa niste date de contact ca unii dintre noi nu pot da PM.
*

Salut, scuze, nu am dat nr de contact pentru ca sunt in delegatie si folosesc un nr international care va taxeaza destul de mult. Puteti trimite mesaje pe ali3n_cop@yahoo.com si va raspund direct pe mail.

allexey, trimite-mi tot ce te intereseaza, pe mail si o sa-ti raspund in cel mai scurt timp posibil.

<span class='edit'>1 Oct 2013, 14:38:</span>
QUOTE(Tossi @ 1 Oct 2013, 14:11)
Oglinzile + butonul din habitaclu la ce pret le dai?

Are ESP? - pret pentru unitatea ABS/ESP si senzorul de sub cotiera?
*


Salut, ai mail!


PS: Precizez ca masina se afla la Focsani si orice piesa trimisa catre alt oras, implica si taxa de curierat.
burliu
salut
ma intereseaza consola dintre scaunele din fata de la schimbator aceea care tine scrumiera , daca este in stare ok si nu are zgarieturi, deasemenea manere interioare fata de la usi, semnalizatorul de pe aripa stinga fata acele triunchiular, capacelul mic de la manerul usa sofer , plasticul de pe haion cel cu lumninile pt numar , lampa de sus stop de pe eleron,grilele din fata stanga / dreapta de linga sigla
multumesc
cbmarius
Salut

Plasticele de la motor (daca are), carenajul stanga fata cu tot cu capacul de vizitare, si lampa de iluminare numar daca sunt ci care este pretul?

Multumesc
marius75
vreau bandourile de pe portiere cu monogramele de argint 16.16 v,cat ceri pe ele?
Consola dintre scaune are butoanele pentru incalzire in scaune?
cati_catalin
salut,
ma intereseaza maneta frana mana cu piele dar pe negru si inel schimbator argintiu ca in poza
astept raspuns pe adresa de mail cati_catalin84@yahoo.com
ali3n_cop
QUOTE(burliu @ 1 Oct 2013, 17:49)
salut
ma intereseaza consola dintre scaunele din fata de la schimbator aceea care tine scrumiera , daca este in stare ok si nu are zgarieturi, deasemenea manere interioare fata de la usi, semnalizatorul de pe aripa stinga fata acele triunchiular, capacelul mic de la manerul usa sofer , plasticul de pe haion cel cu lumninile pt numar , lampa de sus stop de pe eleron,grilele din fata stanga / dreapta de linga sigla
multumesc
*




QUOTE(cbmarius @ 1 Oct 2013, 18:09)
Salut

  Plasticele de la motor (daca are), carenajul stanga fata cu tot cu capacul de vizitare, si lampa de iluminare numar daca sunt ci care este pretul?

  Multumesc
*




QUOTE(marius75 @ 1 Oct 2013, 19:10)
vreau bandourile de pe portiere cu monogramele de argint 16.16 v,cat ceri pe ele?
Consola dintre scaune are butoanele pentru incalzire in scaune?
*



Aveti PM.
cbmarius
Salut,

Am marcat piesele care ma intereseaza (5 buc de la motor), carenajul de pe stanga fata cu tot cu capacul de vizitare si lampa spate de iluminare numar - 1 buc.

Multumesc
iulimlc
Da-mi te rog un msj la tel 0727839375 cu pretul volanului fara airbag. Stima
ali3n_cop
QUOTE(cbmarius @ 3 Oct 2013, 11:52)
Salut,

  Am marcat piesele care ma intereseaza (5 buc de la motor), carenajul de pe stanga fata cu tot cu capacul de vizitare si lampa spate de iluminare numar - 1 buc.

    Multumesc
*

Salut, din pacate, nu mai am acele piese. Daca te pot ajuta cu altceva, cu cea mai mare placere.


QUOTE(iulimlc @ 3 Oct 2013, 21:27)
Da-mi te rog un msj la tel 0727839375 cu pretul volanului fara airbag. Stima
*

SAlut, momentan volanul este rezervat. Am sa te anunt daca nu se vinde.
RoBerT_04
salut ma intereseaza si pe mine plasticul acela de la display-u de sus de la player. doar plasticu fara display(si daca aro problema , vro clema rupta ceva ) . si la ce banutzi. ms frumos
adrian_yza
cele trei motoare din cutia de climatizare
- grup comanda ventilator
- senzor soare
- manunchi cabluri interconectare motoare, display, uch, senzori
-consola centrala model pt clima
dumitrescuandrei
Ma intereseaza si pe mine volanul, daca nu il dai astept un semn.Multumesc!
argon
Ma intereseaza scutul, daca e de metal.
ali3n_cop
QUOTE(RoBerT_04 @ 5 Oct 2013, 13:11)
salut ma intereseaza si pe mine plasticul acela de la display-u de sus de la player. doar plasticu fara display(si daca aro problema , vro clema rupta ceva ) . si la ce banutzi. ms frumos
*




QUOTE(adrian_yza @ 6 Oct 2013, 17:02)
cele trei motoare din cutia de climatizare
- grup comanda ventilator
- senzor soare
- manunchi cabluri interconectare motoare, display, uch, senzori
-consola centrala model pt clima
*




QUOTE(dumitrescuandrei @ 6 Oct 2013, 17:47)
Ma intereseaza si pe mine volanul, daca nu il dai astept un semn.Multumesc!
*




QUOTE(argon @ 6 Oct 2013, 18:29)
Ma intereseaza scutul, daca e de metal.
*


Aveti PM.
ali3n_cop
S-au vandut urmatoarele piese :
-Oglinzi retrovizoare + joystick comanda
-Plansa bord + airbag dreapta
-Parasolare + iluminat
-Radio cd + afisaj
-Scut motor

<span class='edit'>10 Oct 2013, 19:47:</span>
Se mai adauga :
4 anvelope de iarna Vredestein 205/55/R16 fabricatie 2008 uzura 40% -pret 500 ron
O janta + anvelopa Good Year 195/65/R15 noua nouta- pret 200 ron
dmtrsc
Salut.Am nevoie de comutatorul rotativ cu panglica si cotiera cu capac,la ce pret sunt?mesaj pe dmtrscmarian@yahoo.com.Multumesc.
Tossi
Te-ai gandit la un pret pentru blocul ABS+senzor?
ali3n_cop
QUOTE(dmtrsc @ 10 Oct 2013, 20:44)
Salut.Am nevoie de comutatorul rotativ cu panglica si cotiera cu capac,la ce pret sunt?mesaj pe dmtrscmarian@yahoo.com.Multumesc.
*




QUOTE(Tossi @ 10 Oct 2013, 22:05)
Te-ai gandit la un pret pentru blocul ABS+senzor?
*


@dmtrsc, ai mail.
@Tossi, ai PM.
Catalinmodena
Manere exterioare usi ?
adrian.petrov
SALUTARE,
M-ar interesa un senzor ABS de pe fata , cat face ?
O zi buna incontinuare.
Adrian
dmtrsc
Salut.Am raspuns la mail dar nu mi-ai retransmis raspunsul.Precizez:blocul de lumini cu sennalizarea si maneta stergatoare sau numai panglica din interior cu support;si suportul de plastic cu Capac dintre scaunele fata.Multumesc
IonutCristian87
Si eu ti-am dat mail in legatura cu aeratorul si nu mi-ai spus daca l-ai pus sau cand ai timp sa il pui.
ali3n_cop
QUOTE(Catalinmodena @ 10 Oct 2013, 22:40)
Manere exterioare usi ?
*

Salut, ai PM.


QUOTE(adrian.petrov @ 11 Oct 2013, 19:48)
SALUTARE,
M-ar interesa un senzor ABS de pe fata , cat face ?
O zi buna incontinuare.
Adrian
*

Salut, momentan, senzorii sunt rezervati, te anunt daca se schimba cu ceva situatia.


QUOTE(dmtrsc @ 12 Oct 2013, 12:40)
Salut.Am raspuns la mail dar nu mi-ai retransmis raspunsul.Precizez:blocul de lumini cu sennalizarea si maneta stergatoare sau numai panglica din interior cu support;si suportul de plastic cu Capac dintre scaunele fata.Multumesc
*

Salut, am vorbit la telefon putin mai devreme.


QUOTE(IonutCristian87 @ 12 Oct 2013, 19:07)
Si eu ti-am dat mail in legatura cu aeratorul si nu mi-ai spus daca l-ai pus sau cand ai timp sa il pui.
*


Salut, aeratorul este al tau, nu sunt momentan in oras si nu are cine sa-l trimita prin posta. Daca nu este graba, te voi anunta cand voi reusi sa-l pun la posta, daca esti totusi presat de timp, nu este nici o suparare in caz de il achizitionezi din alta parte.
IonutCristian87
Ok.Nu e graba doar ca nu ai raspuns la mail si nu stiam ce ai facut.Cand ai timp sa il pui,daca nu mai ai datele sa imi dai un PM sa ti le dau din nou.Bafta.
doruletz_06
Salut! Ma intereseaza un pret pt eleron complet impreuna cu stopul pe frana si jantele din tabla daca mai sunt..merci astept un raspuns
ali3n_cop
QUOTE(IonutCristian87 @ 13 Oct 2013, 00:41)
Ok.Nu e graba doar ca nu ai raspuns la mail si nu stiam ce ai facut.Cand ai timp sa il pui,daca nu mai ai datele sa imi dai un PM sa ti le dau din nou.Bafta.
*

Salut, sunt inca pe drumuri cu treaba, nu am avut timp sa-l pun la posta. Ar fi mult mai simplu prin curierat rapid pentru ca am pe cine sa rog sa-l puna.


QUOTE(doruletz_06 @ 15 Oct 2013, 20:55)
Salut!  Ma intereseaza un pret pt eleron complet impreuna cu stopul pe frana si jantele din tabla daca mai sunt..merci astept un raspuns
*


Salut, eleronul s-a dat, jantele de tabla pe 15" s-au dat. Am un set de anvelope de vara pe 15" uzura 20% si un set de anvelope de iarna pe 16" uzura 40%.
Bitu
QUOTE(ali3n_cop @ 1 Oct 2013, 11:53)
Rezerva pe 16" era din aliaj si s-a dat azi dimineata, mai am o rezerva Continental cu janta de tabla pe 15".
*



Mai e valabila rezerva?
Daca da cateva foto cu ea va rog.
Multumesc.
midoo
Salut, m-ar interesa daca ai urmatoarele: bandou de pe usa spate stanga, oglinda electrica rabatabila stanga si buzunarul din usa pasagerului.
claudyubz
ma intereseaza si pe mine un buton de la senzorii de parcare sau de la scaunele incalzite, ma refer la butonul de pe consola dintre scaune.
78_meg
Salut.ma intereseaza deflectorul de sub spoilerul fata care vine in prelungirea scutului si de sub mocheta din portbagaj acel suport mare din polistiren parca, in care vine cricul si cheile de roti.
adrian_yza
Am primit azi pachetul ,sunt foarte multumit ,user serios ......recomand up.gif up.gif up.gif
darem
Salut, ai uitat de mine si de piesele cerute!
Bafta la vanzare!
ali3n_cop
Salut, am un program destul de incarcat asa ca, in caz de raspund mai greu aici pe forum, va rog sa sunati si pe acest nr. de tel : 0728984445 Cosmin. Cosmin se ocupa de dezmembrarea masinii asa ca orice informatie care va intereseaza, o puteti obtine si de la el.
ali3n_cop
UP!
durandorin
salutare
te-as ruga daca ma poti ajuta si pe mine cu o piesa minora dar de importanta.mufa care intra in pompa de benzina sa topit si nu imi mai face contact.asa ca daca ai cumpar si eu o mufa cu 4 fire(firele sa aiba macar 2 3 cm) ca sa o pot inlocui pe cea veche.mentionez ca am un megane 2.2 1.6 16v.multumesc mult.stima
ali3n_cop
UP! Pentru orice intrebare : 0728984445 Cosmin.



durandorin, poti suna la nr de mai sus si vei primi toate informatiile de care ai nevoie.
cornelygy
Salut , ma intereseaza si pe mine una bucata tetiera dreapta spate dar pe negru? Ms .
ali3n_cop
QUOTE(cornelygy @ 27 Nov 2013, 19:23)
Salut  , ma intereseaza  si pe mine una  bucata tetiera  dreapta spate  dar pe negru? Ms .
*

Salut, Nu am tetiere pe negru.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.