Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ProblemeBord CN
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
lord
va rog daca stie cineva cum se poate rezolva problema cu climatizarea care merge numai pe geamuri sa i-mi spuna si mie ca im-i vine sa i-i dau foc mad.gif am luat masina doar de 2 saptamini si deja apar probleme (dacia combi an fabricatie 2003).va multumesc.
adrianne
QUOTE(lord @ 25 Sep 2005, 13:42)
va rog daca stie cineva cum se poate rezolva problema cu climatizarea care merge numai pe geamuri sa i-mi spuna si mie  ca im-i vine sa i-i dau foc mad.gif am luat masina doar de 2 saptamini si deja apar probleme (dacia combi an fabricatie 2003).va multumesc.
*




adica ce geamuri? pls explain
lord
QUOTE(adrianne @ 28 Sep 2005, 19:10)
adica ce geamuri?  pls explain
*


merg numai aierisirile de pe geamuri pe ori ce asi da chestia aia de reglat (la picoare in fata )tot numai pe parbriz merge aeru.
adrianne
mai cauta pe forum ca s-a discutat. problema vine din comutatorul de aer de pe bord, din interiorul lui - poate ai furtunele sparte sau demufate sau nu le ai, sau supapele vacuumatice. tre sa verifici
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.