Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Solenza 2004 fara optiuni
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
popacrisro
Solenza fara nici o optiune din 2004. Problema este ca nu am inmatriculat-o pe numele meu si nici nu mai pot sa o inmatriculez asa ca am decis sa cumpar alta masina. O am din din decembrie 2006, cu toate actele la ea.
Masina nu arata excelent deoarece in 2008 am lovit-o pe partea dreapta si trebuia schimbata capota si vopsita de cineva priceput. Nu am avut bani atunci si a ramas vopsita mai de mantuiala.
Are cureaua de distributie si pompa de apa schimbate anul trecut, electromotorul schimbat carbunii, alternatorul schimbat carbunii, schimbat cureaua alternator cu una originala. Am schimbat in primavara uleiul, toata evacuare, si are ITP pana in 2015 (parca aprilie).
Din punct de vedere functional merge perfect.
Se poate folosi asa cum este de cineva care nu are asteptari foarte mari din punct de vedere estetic.
Am avut-o ca masina personala pina in august si de atunci sta. Se poate verifica ca am avut RCA pina pe 25 sept. 2013.
Masina e in buzau
Pret 3500 lei.
kp_177
Salut

Un numar de telefon?
Ce culoare are?
popacrisro
Scuze ca nu am precizat. E alba.
nr. este 0758115953 vodafone
popacrisro
Up
popacrisro
3000 ron

8 Oct 2013, 20:24:
Poze

9 Oct 2013, 14:32:
up
popacrisro
up
BoR
Chiar daca nu a avut parte de reparatie profi in urma accidentului, masina a fost intretinuta. Arata mai bine decat in poze! O vad aproape zilnic in parcarea din spatele blocului. smile.gif
Spor la vanzare!
popacrisro
Merci.
popacrisro
up

16 Oct 2013, 15:07:
valabil
popacrisro
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.